تریلری جدیدی از گیم پلی Mortal Kombat X منتشر شد | نمایشی نفس گیر با حضور Kung Lao و Kitana

۲۴ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۸

امروز یک تریلر دیگر از بازی Mortal Kombat X منتشر شده است که در آن ما شاهد گیم پلی و بخش کوتاهی از داستان هستیم. همچنین برای اولین بار دو شخصیت Kung Lao و Kitana به نمایش در می آیند و با سبک های مرگبار  مبارزه خود به حریف امان نمی دهند. برای تماشای این تریلر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

شخصیت Kung Lao قبلا از طریق یک مجله معرفی شده بود و ما اطلاعاتی را پیرامون سبک مبارزه او دریافت کردیم. تریلری که امروز Warner Bros و NetherRealm منتشر کرده اند، همانطور که گفتیم، برای اولین بار است که دو مبارز محبوب یعنی Kung Lao و Kitana را نشان می دهد. Goro در Mortal Kombat X نیز حضور دارد منتهی تنها برای کسانی در دسترس خواهد بود که این بازی را از طریق فروشگاه GAME پیش خرید می کنند.

Mortal Kombat X در ماه آوریل ۲۰۱۵ برای پلتفرم های PC ،PlayStation 4 و Xbox One عرضه خواهد شد. همچنین انتظار می رود که یک استدیو خارجی، عنوان نامبرده را برای کنسول های PlayStation 3 و Xbox 360 پورت کند.

Mortal Kombat X یک دنباله مستقیم بر MK9 می باشد و دوره زمانی اتفاقات آن ۲۵ سال بعد از وقایع عنوان نهم به وقوع می پیوندد. یک سری از وقایع بخش داستانی بلافاصله پس از MK9 است اما برخی دیگر به مرور ۵، ۱۰ و ۲۰ سال دیگر را نشان می دهد. مهمترین اتفاقات در ۲۵ سال بعد رخ می دهد. زمانی که ما شاهد نسخه های مسن تر شخصیت هایی همچون Kung Lao و غیره خواهیم بود. داستان دائما به نقاط مختلف پرش خواهد داشت و یک داستان سرایی خطی را شاهد نخواهید بود.

[jwplayer mediaid=”200609″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید