ساخت بازی Total War: Warhammer زودتر از موعد مقرر اعلام شد

۲۴ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۹

سری Total War را ما اکثرا با جنگ های قرون باستان و واقع گرایانه می شناسیم. نظر شما چیست که این سری، کمی مضمون فانتزی به خود بگیرد و با دنیای بزرگ سری Warhammer ترکیب شود؟ محصول نهایی واقعا عنوان هیجان انگیزی خواهد بود. خوشبختانه اینطور که به نظر می رسد، سازندگان دقیقا مشغول ساخت چنین بازی می باشند. برای توضیحات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

استدیو Creative Assembly با اینکه هنوز معرفی رسمی انجام نداده، مشغول ساخت بازی Total War: Warhammer است. این بازی به عنوان جدیدترین محصول حاصله از همکاری شرکت Sega و استدیو Creative Assembly قلمداد می شود.

حال مسلما از خود می پرسید که خوب اگر معرفی صورت نگرفته است، پس چطور ما از ساخت این بازی اطمینان خاطر داریم؟ بایستی به عرض شما برسانیم که سازندگان قصد داشتند اواخر این ماه یک کتاب هنری را عرضه کنند. یک نفر زودتر از زمان عرضه رسمی به بازار، موفق به تهیه کتاب مذکور شده است و تصویر زیر را در اینترنت منتشر کرده:

متن کتاب

در متن بالا ما شاهد صحبت های آقای Mike Simpson هستیم که در رابطه با آینده سری بازی Total War صحبت کرده اند. در اواخر متن کاملا واضح است که ایشان به یک بازی تحت عنوان Total War: Warhammer اشاره کرده اند.

معرفی چنین بازی خیلی دور از انتظار هم نبود زیرا شرکت Sega از سال 2012 است پیگیر مسائل حقوقی محصولات Games Workshop می باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید