نمرات Assassin’s Creed Unity : Dead Kings منتشر شد | تکرار اشتباهات ( به روزرسانی شد )

۲۵ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۹

آخرین نسخه از سری بازی های Assassin’s Creed تحت عنوان Assassin’s Creed Unity در اواخر سال گذشته ی میلادی منتشر شد. عنوانی که علارقم شایستگی ها و پیشرفت های فراوانی که در آن دیده می شد به دلیل برخی مشکلات و به خاطر انتظارات بسیار طرفداران این سری از Unity آن طور که باید موفق نبود. روز گذشته شرکت یوبی سافت به منظور عذر خواهی از هوادران خود یک بسته ی الحاقی با نام  Dead Kings را به صورت کاملا رایگان منتشر نمود که اینک برخی از نمرات و نقد های این بسته ی الحاقی منتشر شده است.

در Dead Kings شما همچنان کنترل شخصیت بازی اصلی آرنو را در اختیار دارید و در تونل های تاریک شهر Saint-Denis به دنبال کشف اسرار پادشاهان پیشین فرانسه می باشید. نقد های منتشر شده از این بسته ی الحاقی بجر نقد Metro GameCentral که نمره ی 50 از 100 را به آن داده است، نوید یک عنوان راضی کننده را می دهد که دوستداران سری Assassin’s Creed  را از خود راضی خواهد کرد و در این بین می توان به نمرات 78 از 100 سایت IGN و یا نمره ی 80 از 100 سایت Eurogamer اشاره نمود. در ادامه شما می توانید لیست نمرات منتشر شده و توضیحات مرتبط  به آنها را مشاهده نمایید.

Eurogamer 

80 از 100 ( نقد و بررسی بر اساس نسخه ی Xbox One )

می گویند گذشت زمان درد ها را التیام می بخشد اما یک بسته ی الحاقی ( DLC ) رایگان نمی توان این زخم را بهبود ببخشد.  Dead Kings برای شیفتگان این سری با وجود رایگان بودن نکات بسیاری را به همراه دارد ولی نقاط ضعف بازی پارسال ( Unity ) را نیز به همراه دارد.

IGN

78 از 100 ( بر اساس نسخه ی Xbox One )

با وجود یک داستان نه چندان جذاب و در برخی مواقع بدون پیچش، منطقه ای که بازی در آن رقم می خورد یعنی محیط های زیر زمینی به شما فرصت های زیادی برای استفاده از سلاح های جدید و مواد منفجریتان را می دهد. همچنین مخفی کاری ها و مبارزات با توجه به مهارت شما در طول بازی تجربه ی متفاوت تری را نسبت به نسخه ی اصلی یعنی Unity ارائه می دهد.

Metro GameCentral

50 از 100 ( بر اساس نسخه ی Xbox One )

در این بسته سیستم مخفی کاری جالب تر  و یک تغییر موفق نسبت به بازی اصلی می باشد. این بسته ی الحاقی رایگان است ولی نتوانسه است مشکلا Unity را بهبود ببخشد.

Power Unlimited

83 از 100 ( بر اساس نسخه ی PS4 )

Dead Kings یک تجربه ی بزرگ خواهد بود اگر شما از AC : U لذت برده باشید. اما نمی تواند باعث تغییر ذهنیت شما شود اگر از نسخه ی اصلی متنفر هستید.

GameSpot

50 از 100 ( بر اساس نسخه ی Xbox One و PS4 )

تا انجایی که من می داند این بسته یک عذرخواهی برای AC : U می باشد. ارسال آرنو و تلاش برای کشف اسرار پادشاهان گذشته در یک بازی جهان باز، ماجراجویی نشان می دهد که یک مرد چگونه از یک قهرمان به یک پسر بچه تبدیل می شود!

We Got This Covered

60 از 100 ( بر اساس نسخه ی Xbox One )

اگر چه این ( Dead Kings ) چیزی نیست که آن را در سال پیش روی به خاطر بسپارید، اما این بسته  یک کار معقول و مفید برای گسترش جهان بازی می باشد.

LaPS4

80 از 100 ( بر اساس نسخه ی PS4 )

Dead Kings به عنوان یک بسته ی الحاقی از محتوای کاملی بهره می برد همانند چیزی که ما در پاریس و طی Assassin’s Creed Unity دیدیم. ماموریت ها و مکانیزم های جدید گیم پلی نشان دهنده ی موضوعی است که ما همیشه منتظر آن هستیم.

* با انتشار نقد های جدید مطلب به روز رسانی خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید