از چهارمین هیولای Evolve با تیزر تریلر و تصویری رونمایی شد | یک غول بی شاخ و دم

۲۴ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۲

امروز Turtle Rock Studios به عنوان سازنده بازی Evolve، از چهارمین هیولای حاضر در عنوان مذکور رونمایی کرده است. هیولایی سنگین، قدرتمند و صد البته پوست کلفت! نام این موجود Behemoth است. برای جزئیات بیشتر و تماشای تریلر معرفی با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

Griffin که یکی از شخصیت های شکارچی درون بازی است، ابتدای تریلر در حال فرار از یک سنگ بسیار عظیم است، صحنه ای که به فیلم سینمایی Indiana Jones شباهت دارد. زمانی که این تخته سنگ از حرکت باز می ایستد، ما شاهد تبدیل شدن آن به یک هیولاها با دو عدد عاج، دو ردیف دندان و ظاهری بسیار قدرتمند هستیم. ظاهر کامل این هیولا در تریلر مشخص نیست منتهی سازندگان با انتشار تصویری از او، نمایی کلی از Behemoth را نشان داده اند.

شما در صورتی که بازی Evolve را پیش خرید کنید، Behemoth را در بسته Monster Expansion Pack به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. البته این هیولا فقط مختص پیش خرید ها نیست و شما می توانید آن را بعد از عرضه بازی هم تهیه کنید.

Evolve در تاریخ ۱۰ فوریه ۲۰۱۵  (مصادف با ۲۱ بهمن) برای PS4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد. این بازی از حالت آفلاین هم پشتیبانی می کند.

Behemoth

[jwplayer mediaid=”200551″]

دانلود با کیفیت HD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید