Phil Spencer از قابلیت اسکرین شات برای Xbox One، بازی Scalebound و مراسم Windows 10 می گوید

۲۴ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۶

آقای Phil Spencer به عنوان رئیس بخش Xbox در شرکت مایکروسافت باز هم به سایت توئیتر آمده اند تا سوالات هوادران را پاسخ دهند. ایشان در رابطه با موارد مختلفی صحبت کرده اند که جمع بندی کامل آن در ادامه مطلب موجود است. با ما همراه باشید.

احتمالا شما نیز می دانید که قرار است در تاریخ ۲۱ ژانویه ۲۰۱۵ (مصادف با ۱ بهمن) یک کنفرانس ویژه برای Windows 10 برگزار شود. آقای Spencer تایید کرده اند که بخش هایی از این مراسم به صورت زنده در اینترنت پخش خواهد شد.

بخش هایی از این مراسم به صورت زنده پخش خواهد شد. من ابتدا تایید می کنم که چه جایی این کار صورت خواهد گرفت و بعد به شما اعلام می کنم.

قابلیت دریافت اسکرین شات از بازی ها در کنسول Xbox One، یکی از آن قابلیت هایی می باشد که متقاضیان زیادی هم دارد. آقای Phil Spencer اعلام کرده اند که این قابلیت فعلا در ماه ژانویه افزوده نخواهد شد:

شما در ماه ژانویه شاهد آن نخواهید بود اما به زودی آن را در اختیارتان قرار می دهیم.

به تازگی اعضای مایکروسافت صحبت هایی را در رابطه با بازی Scalebound ارائه کردند. اگر دوست دارید که باز هم جزئیات جدیدی منتشر شود بایستی بگوییم که فعلا چنین خبری نیست زیرا آقای Spencer گفته اند:

Ken در پادکست The Inner Circle تا حدودی در رابطه با این بازی صحبت کرد پس فکر می کنم که کمی زمان خواهد برد تا اخبار بیشتری منتشر شود.

البته پیشروی در مراحل ساخت ظاهرا خیلی خوب است:

اعضای تیم Scalebound نزدیک من هستند و روزانه شاهد این بازی هستم که پیشرفت خوبی را هم سازندگان حاصل کرده اند. من جدیدترین نسخه های هر بازی را هفته ای یکبار مشاهده می کنم.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید