کمپین Kickstarter بازی Shadowrun: Hong Kong در عرض 12 ساعت با موفقیت به پایان رسید

۲۴ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۲

اعضای استدیو Harebrained Schemes برای به پیش بردن مراحل ساخت بازی Shadowrun: Hong Kong، نیاز به کمک های مالی مردم دارند و به همین خاطر کمپین Kickstarter خود را آغاز کردند. این بازی با استقبال بسیار زیادی مواجه شده است و هواداران بی معطلی موجبات موفقیت آن را در سایت Kickstarter رقم زدند. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

خود سازندگان موفق شده اند که 12 ساعت ابتدایی بازی را کامل بسازند منتهی برای تکمیل کردن عنوان خود و بهره مندی هر چه بیشتر از بهترین تکنولوژی ها، به مبالغ بیشتری نیاز است. آنها در سایت Kickstarter  فقط تقاضای دریافت 100,000 دلار را کردند و در کمتر از 1 روز، با 5,000 حامی، موفق به جمع آوری مبلغ 209,000 دلار شدند و سرعت پرداخت هنوز هم کند نشده است و ادامه دارد.

آقای Mitch Gitelman به عنوان یکی از موسسین استدیو Harebrained Schemes گفته اند:

ما 12 ساعت ابتدایی بازی خود را با همان کیفیت عنوان Shadowrun: Dragonfall – Director’s Cut ساخته ایم با این حال ایده های بسیاری وجود دارد که بودجه ما دیگر کفاف آن را نداد. ما Kickstarter را دوست داریم و فکر نمی کنیم که همکاری بهتری از این برای کسب کمک های مردمی وجود داشته باشد.

وقایع داستانی Shadowrun: Hong Kong در سال ۲۰۵۰ جریان دارد و ما شاهد هنگ کنگ مدرن در کنار ساختمان های باستانی آن هستیم. نبرد اصلی بین نیروهای Triad و Yakuza دنبال می شود. گروه اول به دنبال محافظت از اسرار خود و راهبینی هستند که از نیروهای جادویی مناطق اطراف هنگ کنگ خبر دارند در حالی که از Yakuza هم به شدت نفرت دارند. نبرد جادوگران در برابر غول هایی که پوشش سایبرپانک دارند، آن هم در شهری پر رمز و راز مانند هنگ کنگ، ایده بسیار جالبی برای سری Shadowrun است.

کمپین Kickstarter بازی مذکور برای مبلغ اصلی به پایان رسیده با این حال هنوز سازندگان می توانند اهداف جدید خود را برای کسب مبالغ بیشتر هم اعلام کنند تا اینکه بازی خود را بیش از پیش بهتر سازند. Shadowrun: Hong Kong فعلا فقط برای PC ،Mac و Linux عرضه می شود. نسخه اندروید و یا iOS در دست ساخت نیست و دلیل آن را هم سازندگان “ضعف حافظه و پردازشگرها” اعلام کرده اند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید