گیفت کارت
گیفت کارت

DmC Devil May Cry: Definitive Edition یک هفته زودتر از موعد مقرر منتشر می شود

۲۴ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۷

بازی DmC Devil May Cry: Definitive Edition در اصل قرار بود که ۱۷ مارس (مصادف با ۲۶ اسفند) منتشر شود. در این تاریخ بایستی بگوییم که بازیهایی همچون Battlefield Hardline نیز همچون منتشر می شوند و شاید هم به همین خاطر باشد که شرکت Capcom تصمیم دارد بازی خود را زودتر منتشر کند تا رقابت سختی را تجربه نکند. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

شرکت Capcom امروز اعلام کرده است که DmC Devil May Cry: Definitive Edition در تاریخ 10 مارس (مصادف با 19 اسفند) برای PS4 و Xbox One منتشر می شود. دلیلش هر چیزی که می خواهد باشد، همیشه خیلی خوب است که بازی ها زودتر از تاریخ های اعلام شده منتشر شوند و صبر را کوتاه کنند.

DmC Devil May Cry: Definitive Edition نسخه بازسازی شده جدیدترین عنوان در سری بازی Devil May Cry می باشد که از رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰ بهره می برد.

DmC Devil May Cry: Definitive Edition شامل بازی اصلی به علاوه تمامی DLC ها، از جمله بخش داستانی Vergil’s Downfall نیز می باشد. در کنار این موارد، ما شاهد حالات جدید برای گیم پلی و یک سری امکانات تازه نیز خواهیم بود. بازی مذکور ۳۹٫۹۹ دلار قیمت دارد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید