Telltale Games بر روی یک عنوان معرفی نشده کار می کند

۲۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۳

بر اساس گفته های مدیر جدید Telltale Games، آن ها بر روی یک بازی جدید کار می کنند.  Kevin Bruner در مورد نقش جدیدش در استدیو صحبت کرد و در این گفته ها، مشخص شد که آن ها بر روی عنوان جدیدی کار می کنند و امسال می تواند بهترین زمان برای بودن در این استدیو (به عنوان یک کارمند) باشد. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

آقای Bruner جای Dan Connors را به عنوان یکی از مدیران استدیو پر می کند؛ البته Connors همچنان به عنوان مشاور حضور دارد. این دو به همراه Troy Molander این استدیو را در سال 2004 تاسیس کردند. در مصاحبه انجام شده، Kevin Bruner گفت:

ما در حال کار بر روی یکی از بزرگ ترین فرانچایز های صنعت سرگرمی هستیم و وقتی همکاری ها و بازی معرفی نشده جدیدمان را به آن اضافه کنید، می توان گفت که بهترین زمان برای حضور در Telltale Games الان می باشد؛ فرصت ها و راه های بیشتر و بیشتری برای نوآوری پیش روی ما قرار دارد.

از کارهای جدید آن ها می توان به بازی های Tales from Borderlands و Game of Thrones اشاره داشت. همچنین مسئولیت ساخت Minecraft: Story Mode بر عهده این استدیو است. منظور آقای Bruner از “بزرگ ترین فرانچایز های صنعت سرگرمی” مشخص نیست. ممکن است اشاره ایشان به بازی Game of Thrones بوده باشد اما از صحبت های جلوتر مشخص است که Telltale Games هنوز عنوانی بزرگ و معرفی نشده در چنته دارد. نظر شما در این باره چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید