Naughty Dog: ساخت The Last of Us 2 حداقل تا انتشار Uncharted 4 ممکن نیست

۲۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۵

یکی از جذاب ترین و محبوب ترین بازی هایی که در اواخر نسل قبل و در سال ۲۰۱۳ منتشر شد عنوان The Last of Us می باشد و اگر شما منتظر معرفی یا ساخت نسخه ی بعدی این عنوان می باشید باید بدانید به این زودی ها خبری از آن منتشر نخواهد شد. زیرا هم اکنون دو تن از سازندگان نسخه ی اصلی یعنی Bruce Straley  و Neil Druckmann اعلام کرده اند تمرکز آنها فعلا بر روی بازی Uncharted 4: A Thief’s End که در سال ۲۰۱۵ منتشر می شود قرار دارد عنوانی که وظیفه ی کارگردانی مشترک آن را بر عهده دارند.

در همین راستا هنگامی که از Straley در مورد ساخت The Last of Us 2 پرسیده شد او این گونه پاسخ داد:

در حال حاضر ۱۱۰ درصد تمرکز بر روی Uncharted 4 برای تبدیل آن به یک بازی فوق العاده می باشد.

همچنین برخی از طرفداران The Last of Us معتقدند بهتر است از این بازی همین یک نسخه ساخته شود و ادامه ای برای آن در نظر گرفته نشود موضوعی که به نظر Druckmann نیز با آن موافق است اما او بیان کرده است Naughty Dog ایده هایی برای ادامه ی این بازی دارد. در همین زمینه وی بیان داشته است:

ما نیز این موضوع را درک می کنیم و احساس مشابه ای به آن داریم. ما در مورد ادامه دادن The Last of Us یا ساخت یک بازی جدید ایده هایی داریم اما تمامی آنها در حال حاضر متوقف هستند زیرا ما در حال کارکردن بر روی Uncharted 4 می باشیم.

همچنین هنگامی که از Druckmann و Straley پرسیده شد که آیا ممکن است TLOU بدون آنها ادامه پیدا کند؟ Druckmann نتوانست پاسخ دهد اما Straley به جای او جواب داد و گفت او ( Druckmann ) با این این مسئله مشکلی ندارد. همچنین Druckmann ادامه داد این یک ” فرض بزرگ ” است که ما بخواهیم بگوییم Naughty Dog در نهایت ادامه ی TLOU را خواهد ساخت یا خیر. علاوه بر این موارد در دسامبر سال گذشته The Last of Us 2 در نمونه ی کاری ( رزومه ) یکی از سازندگان Naughty Dog دیده شد و Druckmann این این احتمال را پنجاه، پنجاه دانست. به نظر می رسد ادامه ی TLOU یک فرصت تجاری مناسب نیز می باشد زیرا تنها نسخه ی اصلی و بدون در نظر گرفتن فروش The Last of Us Remastered که در تابستان گذشته منتشر شد بیش از شش میلیون نسخه فروخته است.

اگر چه در نهایت امر سرنوشت ادامه ی TLOU مشخص نشد اما اینطور که پیداست سونی قصد دارد یک فیلم با جوی آخر الزمانی تولید نماید که Druckmann داستان نویس آن می باشد. همچنین ستاره ی فیلم Game of Thrones یعنی Maisie Williams نیز قرار است در آن نقش الی را بازی کند و آقای Sam Raimi کارگردان سری مرد عنکبوتی نیز کارگردانی این فیلم را بر عهده می باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید