گیفت کارت
گیفت کارت

طراحی 40 ماشین در بازی ایرانی”سریع تر از زمان” + تصاویر

۲۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۳

مسعود علی‌بخشی با بیان اینکه تولید محصول جدید با نام سریع تر از زمان از هفت ماه پیش آغاز شده است، گفت: برای تنوع بیشتر در این بازی چهل اتومبیل طراحی شده است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، “مسعود علی‌بخشی” تولیدکننده بازی رایانه ای سریع تر از زمان به انگیزه تولید این بازی جدید اشاره کرد و افزود: بازی رایانه ای هنر سرعت از دیگر محصولات تولید شده در استودیو بازی سازی تصویرگران رویا است که در سال 1392 وارد بازار شد، استقبال مخاطبان به ویژه علاقه‌مندان به بازی‌های اتومبیل رانی و مسابقه ای تیم سازنده بازی را برای تولید محصول جدید در این سبک ترغیب کرد.
وی با بیان اینکه سعی شده در بازی “سریع‌تراززمان” از گرافیک بالا و فضای بسیار جذاب‌تر از بازی هنر سرعت استفاده شود، گفت: در بازی جدید برای اسپرت اتومبیل‌ها از طراحان اتومیبل برای ارتقای کیفی طراحی ماشین‌ها استفاده شده است .
علی‌بخشی با بیان اینکه در بازی سریع‌تر از زمان از 40 اتومبیل برای ایجاد تنوع در بازی استفاده شده است، توضیح داد: در بازی هنر سرعت تنها 10 اتومیبل وجود داشت.
تولید کننده بازی رایانه ای سریع تر از زمان به تغییرات جدید در بازی در دست تولید اشاره کرد و افزود: در نظر داریم تا 2 ایده به بازی اضافه کنیم و به زودی اطلاعات جدید در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.
علی‌بخشی با بیان اینکه برای تکمیل پروژه و ورود به بازار نیاز مند حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای است، افزود: در صورت حمایت سال آینده پروژه آماده ورود به بازار می شود

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید