گیفت کارت
گیفت کارت

Dontnod: بازی Life is Strange برای هواداران Telltale و Heavy Rain قطعا مناسب است

۲۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۹

استدیو Dontnod Entertainment را ما با بازی اکشن Remember Me می شناسیم اما جدیدترین ساخته آنها یعنی Life is Strange، تفاوت های بسیار زیادی با عنوان قبلی دارد و ما شاهد بازی هستیم که قصد داستان سرایی مانند The Walking Dead ،Heavy Rain و Gone Home را دارد. طبق توضیحات سازندگان، Life is Strange کاملا برای افرادی که به عناوین مذکور علاقه دارند مناسب می باشد. برای توضیحات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

Life is Strange یک بازی چند قسمتی می باشد که سبک هنری آن بسیار دوست داشتنی و زیبا است. این عنوان در حال حاضر بسیار زیر ذره بین قرار دارد و خیلی ها منتظر تماشای عملکرد آن هستند چرا که پتانسیل Life is Strange واقعا بالاست.

آقای Jean Maxime Moris به عنوان مدیر پروژه بازی Life is Strange در استدیو Dontnod Entertainment، طی صحبت های خود با سایت VG247 گفته اند:

این بازی برای هواداران Telltale و Heavy Rain قطعا مناسب است. ما تلاش بسیار زیادی میکنیم تا یک بازی با پیشروی کند بسازیم که در آن داستان، انتخاب ها و شخصیت ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

نتایج انتخاب های شما در یک قسمت، به قسمت های بعدی نیز منتقل خواهد شد و تاثیر گذار می باشد. داستان اصلی برای همه بازیکنان به صورت یکسان پیش می رود منتهی بسته به تعاملاتی که با شخصیت های درون بازی دارید، هر کسی تجربه شخصی سازی شده خودش را دارد. ما محتویات بسیاری را در تمامی نمایه های سینمایی بازی و دیالوگ ها قرار خواهیم داد تا اطمینان خاطر حاصل کنیم که این عنوان با هر بار بازی، متفاوت جلوه می کند. این بازی چند پایان مختلف دارد اما اینطور نیست که تعداد آنها به 67 عدد برسد.

داستان Life is Strange در رابطه با Max Caulfield به عنوان یک دانش آموش در سرزمینی خیالی به نام Arcadia Bay و شهر Oregon می باشد که پس از ۵ سال غیبت بازگشته است. او با دوست قدیمی خود یعنی Chloe تیمی را تشکیل می دهند تا اینکه به دنبال همکلاسی گمشده یعنی Rachel Amber و دلیل این اتفاق بگردند. با طراحی هنری منحصر به فردی که به کار گرفته شده است، بازی Life is Strange یک عنوان داستان محور می باشد که در آن تک تک انتخاب های شما نقش های کلیدی را در مسیر کلی ایفا خواهد کرد. اما یک پیچش داستانی وجود دارد … اوایل کار Max متوجه می شود که یک قدرت غیرعادی دارد و آن برگرداندن زمان می باشد. بازیکن با این قابلیت در حین گیم پلی Life is Strange می تواند به کلی تغییراتی را ایجاد کند و سرنوشت تازه ای را ایجاد کند.

اولین قسمت از بازی Life is Strange در تاریخ ۲۰ ژانویه (مصادف با ۱۰ بهمن) برای پلتفرم های PlayStation 4 ،Xbox One ،PS3 ،Xbox 360 و PC با قیمت ۴٫۹۹ دلار منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید