نام تجاری Overwatch معلق شده است | آیا نام IP جدید Blizzard تغییر خواهد کرد؟

۲۲ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۱۵

شرکت Blizzard Entertainment با معرفی بازی جدید Overwatch در جشنواره BlizzCon 2014 همه را مات و مبهوت کرد. اولین IP جدید خالقین War Craft پس از ۱۷ سال که یک شوتر اول شخص است منتهی نام آن شاید Overwatch باقی نماند و سازندگان مجبور شوند که تغییراتی را اعمال کنند. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

اعضای انجمن NeoGAF به تازگی متوجه شده اند که در سازمان USPTO دو نام Overwatch ثبت شده است. شرکتی به نام  Innovis Labs در گذشته دقیقا همین نام Overwatch را استفاده و ثبت کرده بود که این مسئله می تواند برای شرکت Blizzard Entertainment در استفاده از Overwatch برای بازی خود مشکل ساز باشد. تنها راه استفاده از نام Overwatch این است که Innovis Labs اجازه آن را صادر کند یا اینکه این نام را رها کند. بایستی دید که واکنش Blizzard به چه صورت خواهد بود.

وقایع داستانی بازی Overwatch در آینده ای مدرن جریان دارد که جلوه ای متفاوت را از زندگی روی کره زمین نشان می دهد. با آمدن یک بحران جهانی، گروهی متشکل از دانشمندان، سربازان و دیگر کلاس ها یک نیروی ویژه را تشکیل داده اند تا اینکه مجددا صلح را باز گردانند. این گروه در گذشته پس از کسب موفقیت های بزرگ از هم گسسته شده بود اما ظاهرا جهان هنوز هم به چند قهرمان نیاز دارد.

اطلاعات بیشتر و تریلرهای Overwatch را می توانید در این بخش مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید