Scalebound شما را شوکه خواهد کرد

۲۲ دی ۱۳۹۳ - ۲۱:۵۶

همیشه از استدیو Platinum Games به عنوان سازنده عناوین اکشن بی نظیر یاد می شود و همینطور هم هست. بازی هایی مانند Bayonetta 2 و Metal Gear Rising: Revengeance نمونه هایی از کارهای آنان است و بازی انحصاری جدید کنسول Xbox One یعنی Scalebound نیز می خواهد که دنباله رو این مسیر باشد، طوری که یکی از اعضای شرکت مایکروسافت اعلام کرده است که این عنوان شما را “شوکه” خواهد کرد. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آقای Ken Lobb به عنوان یکی از مدیران پروژه حاضر در Microsoft Game Studios اخیرا مصاحبه ای در پادکست The Inner Circle داشته اند و پیرامون Scalebound گفته اند:

در این بازی شماها حضور دارید و اژدهایان. این بازی یک تقلید از Monster Hunter نیست، نه. Monster Hunter یک جورایی عجیب غریب است و به زمان برای پیشروی نیاز دارد. من این بازی را دوست دارم اما نه، خبری از تقلید نیست. شما باید به خوبی فکر کنید که استدیو Platinum Games در ساخت چه چیزهایی مهارت دارد؟ آنها مشغول کار بر روی همان هستند. ما چه کاری را خوب انجام می دهیم؟ این همان چیزی است که ما اضافه می کنیم. بله در این بازی همراهان شما اژدهایان هستند. ای خدا آنها بی نظیر هستند.

ایشان در ادامه گفته اند که امسال بازیکنان اخباری بیشتری را از این عنوان خواهند شنید و می توانند آن را تجربه کنند منتهی تاریخ انتشاری ارائه نشده است. منظور آقای Lobb از این مسئله می تواند نمایش های مختلف شرکت مایکروسافت در نمایشگاه های E3 و PAX باشد. ایشان در ادامه گفته اند:

Scalebound بسیار واقعی و بسیار شگفت انگیز است. من فکر میکنم زمانی که مردم درک کنند ما مشغول ساخت چه بازی هستیم شوکه شوند. این بازی مسلما یک عنوان AAA بزرگ است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید