Call of Duty Online در دسترس چینی ها

۲۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۰

عنوان انحصاری بازار های چین که با نام Call of Duty Online شناخته می شود، در حالت Open Beta وارد شده و در دسترس هواداران در این کشور قرار گرفته است. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

این عنوان که یک spin-off از سری Call of Duty می باشد، هم اکنون در حالت Beta به سر می برد و فقط در کشور چین در دسترس است.
این عنوان با همکاری دو شرکت Tencent و اکتیویژن در این کشور منتشر می شود. شرکت Tencent یکی از بزرگترین شرکت ها در ضمینه خدمات اینترنتی و بازی های رایانه ای در چین می باشد.
این عنوان توسط Raven Software توسعه داده شده است و از دو عنوان Modern Warfare و Black Ops الهام گرفته است.
این عنوان رایگان بوده و دارای خرید داخل بازی می باشد. دارای حالت چند نفره با نام Hero Ops و یک حالت Co-op با نام Survival است.
یک حالت جدید با نام Cyborg در بازی وجود دارد.این حالت PVE بوده و به صورت انحصاری درون بازی قرار دارد.

صحبت های آقای Eric Hirshberg رئیس بخش انتشارات اکتیویژن:

میلیون ها بازیکن در غرب عناوین مختلفی از سری ندای وظیفه را تجربه کرده اند و از آن راضی بوده و طرفدار آن شده اند. اکنون زمان آن رسیده است که ما دنیای جدیدی از ندای وظیفه را برای بازیکنان به ارمغان بیاوریم. ما مطمئا هستیم Call of Duty Online یک عنوان بزرگ برای بازیکنان چینی خواهد بود. نظرات کاربران در مدت زمان بررسی بازی بسیار خوش آیند بوده است. ما بسیار هیجان زده شده ایم و به زودی قلب بازیکنان را با خود همراه ساخته و در ذهن آنها نام یک برند جدید را ثبت می کنیم.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید