عنوان Flappy Bird برای Nintendo Game Boy Advance پورت شد

۲۲ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۳

عنوان Flappy Bird یکی از آن دسته بازی هایی می باشد که شما هر چقدر هم که یک بازیکن حرفه ای باشید، در مواجه شدن با این عنوان، اعصاب خود را کاملا خورد کرده و قطعا پس از 10 دقیقه بازی کردن، با اعصابی خورد آنرا کنار می گذارید. اما اکنون این عنوان مهمان کنسول های شرکت نینتندو شده است! با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

Carl Williams نوشته است که:

عنوان Flappy Bird یکی از آن دسته بازی هایی است که قدیمی نمی شود. اصلا اهمیتی ندارد که بازیکنانی که این عنوان را تجربه می کنند به چه اندازه حرفه ای اند. اگر پلتفرمی باشد که بتواند این عنوان را اجرا کند، بالاخره کسی پیدا شده و این عنوان را برای پلتفرم مورد نظر پورت می کند. ما پورت هایی را برای Atari 2600 و Vectrex و Colecovision و حتی پلتفرم های عجیبی مانند Virtual Boy و Super Grafx شاهد بوده ایم. این یکی از آن دسته بازی هایی است که هرگز نمی میرد. تنها پورتی که ما هنوز ندیده ایم، پورتی برروی بازی های LCD های قدیمی است. که حتما به زودی شاهد آن نیز خواهیم بود. اما امروز من می خواهم در مورد پورت این عنوان برروی Nintendo Game Boy Advance صحبت کنم.

اگر کسی که این خبر را می خواند هنوز با عنوان Flappy Bird آشنایی ندارد، بهتر است از خواندن ادامه خبر منصرف شده و سراغ باقی اخبار رود. با صراحت باید بگوییم، که این عنوان، یک بازی است که تنها با یک کلیک کار کرده و می توان در کنار آن خیلی کار های جالب تر و بهتری انجام داد.‎‎ شما می توانید همراه با بازی کردن، تلویزیون نگاه کرده و یا غذا بخورید. کلیت این عنوان این است که شما یک دکمه را زده ( یا صفحه را لمس می کنید در گوشی های هوشمند ) و پرنده کوچک خود را با پرش هایی، از سقوط و برخورد به موانع نجات می دهید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید