گیفت کارت
گیفت کارت

Metal Gear Solid: Ground Zeroes را با این ماد به صورت اول شخص تجربه کنید – تصاویر، ویدئو و لینک دانلود

۲۱ دی ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۴

آن روزهای Playstation 3 را به یاد دارید که آقای Hideo Kojima بازی Metal Gear Solid 4 را نمایش می دادند؟ آیا این را هم به یاد دارید که یک صحنه اول شخص نشان داده شده بود؟ اگر ندیده اید بایستی به عرض شما برسانیم که این نمایش ترولی بیش از سوی آقای Kojima برای ایده یک Metal Gear اول شخص بیش نبوده است. در سال 2014 بازی Metal Gear Solid: Ground Zeroes برای PC منتشر شد و ما به تازگی شاهد انتشار یک ماد هستیم که همان نمای اول شخص را به نحو احسنت اجرا می کند. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

این ماد توسط کاربری به نام ‘Pao’ تهیه شده است و در آن شما می توانید Ground Zeroes را به صورت یک بازی تیر اندازی اول شخص تجربه کنید. نکته بسیار جالب این است که ماد مذکور حتی قابلیت هدف گیری از طریق مگسک اسلحه را هم به وجود آورده.

البته این ماد تماما هم بی نقص نیست به عنوان مثال انیمیشن اسلحه کمری به خوبی بقیه اسلحه ها کار نمی کند و گاها پیش می آید که زمان نزدیک شدن به یک جسم، آن جسم ناپدید شود ولی با این حال ایده ماد اول شخص خیلی جالب و قابل توجه پیاده سازی شده است. ویدئو موجود در ادامه مطلب را حتما ببینید تا برداشتی کامل از این ماد در عمل داشته باشید.

این ماد را شما می توانید از این سایت دانلود کنید که لینک مستقیم و بدون نیاز به ثبت نام هم دارد (از گزینه Manual استفاده کنید). دستور استفاده هم موجود است و حتما توجه داشته باشید که از فایل های خود بازی که در منبع هم ذکر شده است یک بک آپ بگیرید تا در صورت بروز هر گونه مشکل بازی را به همان صورت که بود تجربه کنید.

تصاویر:

 

ویدئو گیم پلی به صورت اول شخص:

[jwplayer mediaid=”200166″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید