ویدئو: 5 بازی که در صورت خرید Dying Light دیگر به تهیه آنها نیازی نخواهید داشت

۲۱ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۸

مردم لهستان افراد با استعدادی در زمینه ساخت بازی های ویدئویی هستند. در سال 2015 آنها قرار است عنوان پرمتقاضی The Witcher 3: Wild Hunt را عرضه کنند و در کنار آن ما شاهد ساخت پروژه بسیار جاه طلبانه ای همچون بازی زامبی محور Dying Light هستیم.  این عنوان صرفا یک بازی معمولی نیست که در آن فقط به قتل عام زامبی بپردازید بلکه عناصر مختلف و جالب توجهی در آن نهفته است. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا از ارزش این بازی بیشتر مطلع شوید.

ویدئو زیر توسط اعضای حاضر در کانال محبوب OutsideXbox تهیه شده است و می خواهد به شما بگوید که چرا با خرید Dying Light، نیازی نیست که 5 بازی دیگر را در سال 2015 خریداری کنید؟ به عنوان مثال Mortal Kombat X را عده ای صرفا به خاطر خشونت آن تجربه می کنند نه گیم پلی مبارزه ای که خوب Dying Light سرشار از خونریزی و قطعه قطعه کردن است. Mirror’s Edge تجربه یک پارکور هیجان انگیز را به شما می دهد اما سیستم جابجایی در Dying Light هم بر اساس پارکور است آن هم در یک جهان باز که هر جور دوست دارد مسیر خود را انتخاب می کنید نه یک ساختمان خطی. بازی های دیگری هم هستند که خودتان ویدئو را ببینید بهتر است.

بازی Dying Light برای تمامی پلتفرم های PS4 ،Xbox One و PC در تاریخ ۲۷ ژانویه ۲۰۱۵ (مصادف با ۹ بهمن) منتشر خواهد شد.

امیدواریم که Dying Light مانند این همه تعریف و تمجیدی هم که از آن می شود خوب از آب در بیاید و یک پتانسیل هدر رفته نشود …

[jwplayer mediaid=”200161″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید