گیفت کارت
گیفت کارت

سال 2015 سال بزرگی برای استودیو RARE می باشد

۲۱ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۱

طبق یک توییتی که از آهنگساز استودیو RARE آقای Robin Beanland منتشر شده است، ایشان گفته اند که سال 2015 برای ایشان و همچنین استودیو، سال بزرگ و مهمی خواهد بود. آیا این صحبت ها مربوط به IP جدید این استودیو برای مایکروسافت می شود؟ با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

توییت ایشان به این صورت است:

سال 2015 برای استودیو بسیار سال مهمی است …. و همچنین این نوت ها.

این نوت ها سوال برانگیز است. 4 نوت در رده A در حالت 4/4. خط دوم یک نوت D را نشان می دهد. هر دو در سمت راست کلید قرار دارند و در ترکیب با C,F و G.
شاید چیزی شبیه به توضیحات Banjo Kazooie به من باشد. این بدان معنی است که اگر من نوت ها را به درستی با صداهایی که در سرم دارم ترکیب کنم ( من دیگه خیلی با پیانو خو گرفته ام ). من این را برروی یک کیبورد مجازی آنلاین امتحان می کنم و گویا درست از آب درآمده است.

اما اگر حتی نوت ها به درستی باهم ترکیب شوند و آماده معرفی برای فرنچایز شوند، فقط باعث حول شدن Beanland برای گذاشتن توییتی خنده دار خواهد شد.

آقای فیل اسپنسر رئیس بخش Xbox شرکت مایکروسافت قبلا اعلام کرده بودند که نمی خواهند RARE به عنوان Kinect Sports studio شناخته شود. ( استودیویی که فقط بازی هایی بر محوریت کینکت می سازد. ) و اعلام کردند که این استودیو کار های بزرگی را برای انجام دادن در سر دارد.
ایشان همچنین در مورد این استودیو گفتنه اند که آنها ایده های بزرگی برای پیاده سازی برروی Xbox دارند و بخش مهمی از آینده این برند را تشکیل می دهند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید