گیفت کارت
گیفت کارت

فرمانده شپرد برای بازی Mass Effect از ابتدا به عنوان زن طراحی شده بود

۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۴۸

فرمانده شپرد (Shepard) یکی از به یادماندنی ترین قهرمانان دنیای بازی های ویدئویی می باشد. بازیکنان همیشه می توانستند ظاهر او که در عناوین Mass Effect، ساخته استدیو BioWare، به عنوان ناجی کهکشان شناخته می شد را شخصی سازی کنند که انتخاب جنسیت هم یکی از گزینه های پیش روی بود. آیا تا به حال به این فکر کرده اید که شپرد از ابتدا چگونه طراحی شده بود؟ پاسخ این سوال در ادامه مطلب موجود است.

آقای Jonathan Cooper قبل از اینکه بخواهند مانند الان در استدیو ناتی داگ به عنوان انیماتور Uncharted 4: A Thief’s End فعالیت کنند، در گذشته سابقه کار بر روی بازی Assassin’s Creed 3 را نیز داشته اند. با این حال مهمترین پروژه ایشان در گذشته کار به عنوان انیماتور ارشد بر روی بازی های Mass Effect و Mass Effect 2 بوده است. طبق گفته های آقای Cooper، ده سال پیش بود که ایشان حرکات قهرمان Mass Effect را طراحی کردند.

ایشان با انتشار یک انیمیشن 3 ثانیه ای در سایت توئیتر اعلام کرده اند که فرمانده شپرد در اصل یک زن بوده است. در حاضر نمونه مرد فرمانده شپرد به عنوان پیش فرض در تمامی عناوین Mass Effect موجود است اما شما می توانید جنسیت زن را هم انتخاب کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید