نگاهی به کلاه مرغی در Metal Gear Solid V: The Phantom Pain داشته باشید

۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۹

آقای Hideo Kojima که به عنوان خالق سری بازی Metal Gear و کارگردان بازی جدید Metal Gear Solid V: The Phantom Pain شناخته می شوند، همه را با معرفی کلاه مرغی غافلگیر کردند. وسیله ای که به منظور ترول بازیکنان طراحی شده! امروز تصاویری از این کلاه منتشر شده است که همگی نیز از درون بازی می باشند. برای مشاهده آنها با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

این تصاویر جدید نیستند و قبلا اینها را دیده بودید منتهی اینبار از درون خود بازی تهیه شده اند عوض اینکه آقای Kojima روی یک برگه پرینت گرفته شده آن ها را نشان دهند:

این کلاه بامزه و البته عجیب را بازیکنان می توانند درون بازی سر خود کنند. تن کردن این کلاه باعث می شود که شناسایی شما توسط دشمنان مشکل تر باشد. این آیتم مخصوصا برای آن افرادی تهیه شده که دردسرهای زیادی با مخفی ماندن دارند چرا که کار آنان را راحت خواهد کرد. نکته بسیار جالب اینجاست که کلاه مرغی در نمایه های سینمایی درون بازی هم نمایش داده می شود و حذف نخواهد شد. این وسیله همچنین از یک سری قابلیت مخصوص نیز بهره می برد.

فلسفه طراحی این کلاه فقط یک چیز را می خواهد بگوید: در صورت استفاده، شما یک “مرغ” هستید. (اشاره به ترسو و بی دست و پا بودن)

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید