تماشاخانه: از ابر پلیس و فیلم ترسناک در GTA V گرفته تا گربه ای که مایه عذاب بازیکن League of Legends است

۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۰۳

چرا  آخه همش تا اسم ویدئو خنده دارد برای باگ میاد باید بریم سراغ Assassin’s Creed Unity؟ آیا باگ های همین شاهکار جدید Rockstar یعنی GTA V را هم دیده اید؟ البته باز GTA V اصلا به اندازه Unity در ایجاد باگ های مکرر تخصص ندارد ولی گاهی صحنه هایی به وجود میاد که آدم شاخ در می آورد. راستی می دانستید که نباید گربه خانگی خود را در کنارتان زمانی که League of Legends بازی می کنید قرار دهید؟ با ما در ادامه مطلب همراه باشید چرا که تماشاخانه این سری بسیار خنده دار است.

از آنجایی که اولویت کاری گیمفا پرداخت به بخش خبری و مقالات هستش خیلی درست نیست که بیش از حد به بخش “تماشاخانه” بپردازیم در حالی که هنوز پوشش اخبار باقی مونده. برای همین امروز چند ویدئو مختلف را برای شما آپلود کردیم تا اینکه این بخش هم نخوابه و شما لحظه های خوشی رو سپری کنید.

ویدئو اول ما همان گربه بامزه ای است که گفته بودیم. اصلا نذارید این حیوان خانگی در اطراف شما، زمانی که مشغول بازی کردن هستید پرسه بزند. می پرسید چرا؟ خوب ویدئو زیر را ببینید تا بفهمید چرا:

[jwplayer mediaid=”199918″]

دانلود با کیفیت HD

بعید میدونم فیلم سینمایی ترسناک “The Car” رو که در در تاریخ  ۱۹۷۷ اکران شده بود تماشا کرده باشید. یک کاربر خوش ذوق تریلر این فیلم را در GTA V بازسازی کرده که بسیار هم جالبه. البته این سطح کشتار برای برخی بازیکنان ترول GTA Online و قربانیانشان کاملا عادیست!

[jwplayer mediaid=”199920″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

ویدئو آخر هم چیزهای مختلفی برای نمایش داره و صحنه های کوتاه و صد البته جالب در دنیای بازی ها رو نشانتان میده. ابر پلیسی هم که گفته بودیم اینجاست … توی همین ویدئو:

[jwplayer mediaid=”199919″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

لذت ببرید …

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید