مایکروسافت مشغول کار بر روی یک سری بازی استراتژیک محبوب می باشد | سری جدید Age of Empires در راه است؟

۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۲

اینطور که به نظر می رسد شرکت مایکروسافت مشغول کار بر روی یک سری بازی استراتژیک “محبوب” است. مایکروسافت با استدیو خود در گذشته واقعا یک عصر طلایی را در زمینه بازی های استراتژیک برای PC رقم زده بود حال آیا قرار است تاریخ تکرار شود؟ برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آگهی استخدامی مایکروسافت بیش از هر چیزی ما را یاد دو عنوان می اندازد و آن ها هم چیزی نیستند جز Age of Empires و Halo Wars. در این میان فکر میکنیم که عبارت “محبوب” برای Age of Empires مناسب تر باشد. این شرکت در آگهی خود آورده است:

تبدیل به عضوی از استدیوی بازی سازی مایکروسافت شوید تا اینکه عناوین نسل جدید را برای Windows و Xbox خلق کنید.

اعضای تیم Decisive Games بر یک بازی استراژیک مشغول کار هستند و استدیوی جدیدی که حاصل می شود، سری جدید یک بازی استراتژیک محبوب را به جهانیان ارائه خواهد کرد.

Decisive Games به نظر می رسد که نام استدیو جدید شرکت مایکروسافت باشد. این آگهی استخدامی از ماه نوامبر است که منتشر شده و به دفعات در سایت مختلف مورد بررسی قرار گرفته منتهی سرنخی از بازی مورد نظر پیدا نشده است.

در تاریخ ۲۱ ژانویه ۲۰۱۵ (مصادف با ۱ بهمن) قرار است که شرکت مایکروسافت کنفرانس ویژه ای را برای Windows 10 داشته باشد که آقای Phil Spencer به عنوان رئیس بخش Xbox هم در آن حضور دارند. آیا بازی جدید در این تاریخ معرفی خواهد شد؟ بایستی صبر کنیم و ببینیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید