گیفت کارت
گیفت کارت

Claptrap یکی از محبوب ترین شخصیت های کل سری Borderlands است

۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۶

به تازگی یک نظر سنجی جالب برای هواداران Borderlands برگزار شده بود که در آن بازیکنان می توانستند به شخصیت مورد علاقه خود رای دهند تا اینکه بهترین ها انتخاب شوند. نتایج بدست آمده از این نظر سنجی بسیار جالب هستند و جزئیات بیشتر پیرامون آن در ادامه مطلب موجود می باشد.

شکی نیست که سری Borderlands شخصیت های رنگارنگ و متنوع بسیاری دارد. Claptrap هم یکی از آنها می باشد که اکثر اوقات سر و کار ما با این ربات اعصاب خورد کن اما بسیار دوست داشتنی و بامزه می افتد. خیلی ها به او علاقه دارند در حالی که عده ای دیگر آن را گزینه ای بسیار اعصاب خورد کن قلمداد می کنند.

در نتایج رای گیری ما شاهد پیروزی شخصیت های Claptrap ،Tiny Tina و Krieg هستیم که به عنوان برترین ها توسط مردم انتخاب شده اند، نظر سنجی که با توجه به کل سری Borderlands صورت گرفته است.

لابد شما انتظار داشتید که یکی از شخصیت های قابل بازی حداقل جزء برترین ها باشد اما حقیقت این است که بجز The Pre-Sequel، در هیچ از عناوین Borderlands ما شاهد شخصیت پردازی مناسبی برای قهرمانان قابل بازی نیستیم.

Claptrap در The Pre-Sequel تبدیل به یک شخصیت قابل بازی شد اما حتی اگر این مسئله را هم کنار بگذاریم، این ربات بامزه در دو بازی اصلی نقش مهمی را ایفا می کرد. Tiny Tina از طرف دیگر یک سری از بهترین ماموریت ها را به شما می دهد و Krieg هم واقعا به عنوان یک شخصیت قابل بازی بی نظیر است. یک فرد قدرتمند روانی که کمتر حرف می زند و جذابیت خاص خود را دارد.

شخصیت محبوب شما کیست؟

با محبوب ترین شخصیت ها آشنا شوید

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید