Resident Evil HD برای pre-load در کنسول های نسل هشتمی و PC آماده است

۱۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۶

خیلی از شما احتمالا Resident Evil HD را از فروشگاه های دیجیتالی خریداری کرده اید و منتظرید که هر چه سریعتر آن را تجربه کنید. این بازی دو هفته دیگر منتشر خواهد شد و شما می توانید آن را در حال حاضر pre-load کنید تا اینکه بتوانید در همان روز عرضه، Resident Evil HD را تجربه کنید و دیگر صبرهای اضافه برای دانلود نداشته باشید. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم.

در رابطه با pre-load کردن اگر نمی دانید بایستی بگوییم که این قابلیتی مناسب برای تهیه کنندگان نسخه های دیجیتالی بازی ها می باشد. شما نیازی ندارید تا زمان عرضه بازی برای دانلود صبر کنید، از همین حالا دانلود خود را شروع کنید تا اینکه در زمان عرضه رسمی تنها فقط بازی را فعال کرده و آن را تجربه کنید.

Resident Evil HD دو هفته دیگر در 30 دی ماه منتشر خواهد شد و نسخه Playstation از قابلیت cross-buy هم پشتیبانی می کند. قابلیت Cross-buy معمولا برای بازی هایی در نظر گرفته می شود که خریداران می خواهند آن را برای کنسولهای PlayStation خود تهیه کنند. چنین چیزی باعث می شود که شما تنها یک نسخه از بازی را تهیه کنید اما می توانید بر روی کنسول دیگر خود نیز آن عنوان را به صورت رایگان دریافت کنید. حال فرقی نمی کند این نسخه PS3 باشد یا PS4.

Resident Evil HD یک عنوان بازسازی شده از نسخه GameCube می باشد. گرافیک آن از جهات بسیاری بهبود یافته و از رزولوشن ۱۰۸۰p نیز بهره می برد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید