Hellblade نسخه PC هم خواهد داشت | تعریف و تمجید سازندگان از این پلتفرم

۱۸ دی ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۱

استدیو Ninja Theory مدتی می شود که بازی جدید خود را با نام Hellblade معرفی کرده است. Ninja Theory زمانی که اعلام کرد بازی Hellblade برای Playstation 4 منتشر خواهد شد، ما شاهد یک همکاری مجدد بین این استدیو نامبرده و شرکت سونی بودیم چرا که آنها قبلا Heavenly Sword را به صورت انحصاری منتشر کرده بودند برای همین گمان میرفت که هیچ وقت شاهد هیچ گونه نسخه دیگری نخواهیم بود اما اینطور نیست. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آقای Tameem Antoniades طی صحبت های خود با مجله PC Gamer رسما اعلام کرده اند که Hellblade برای PC هم منتشر می شود اما فعلا مشخص نیست که سازندگان بازی خود را با هدف پشتیبانی از ماد هم بسازند یا خیر. ایشان به عنوان رئیس Ninja Theory گفته اند:

به نظرم PC آزادی را ارائه می کند که ما در گذشته نداشته ایم. ما در ابتدا تمامی موارد نظر خود را بر روی این پلتفرم بررسی می کنیم و بعد بهترین گزینه ها انتخاب می شوند که این مسئله با بازی سازی سنتی AAA برای کنسول ها متفاوت می باشد.

کنسول ها دارند مانند PC عمل می کنند اما آنها سالیان سال است که از Steam عقب می باشند.

وقتی بحث از نسخه PC می شود، نظر همه به سمت رزولوشن 4K و پشتیبانی از ماد نیز معطوف خواهد شد. این گزینه ها هنوز برای نسخه PC تایید نشده اند اما احتمال می رود که شاهد پشتیبانی از آنها هم باشیم. همچنین سازندگان در نظر دارند که در صورت امکان، یک بتا را هم برای PC برگزار کنند.

اگر بخواهیم الان یک بتا برای کنسول ها داشته باشیم، کمی پر دردسر تر از نسخه PC خواهد بود. آزمایش بازی بسیار برای ما حائز اهمیت می باشد. آزمایش قابل استفاده بودن بازی، تجارت مردم در کنار بازخوردها و اعمال مسائل فراگرفته شده از این آزمایشات، همیشه برای ما مهم بوده است.

هر ناشری به ما چنین اجازه ای نمی دهد و دلیل آن هم پنهان کاری هایی می باشد که همیشه برای نسخه کنسولی وجود دارد.

Hellblade در نمایشگاه Gamescom 2014 بود که به عنوان یک بازی دیجیتالی برای PS4 معرفی شد. داستان کلی آن بر اساس افسانه های سلتیک نوشته شده است و روایتگر ماجرای Senua است. او که به عنوان قهرمان مونث و اصلی بازی Hellblade شناخته می شود، در یک سفر کاملا شخصی به اعماق محیط های جهنمی می رود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید