گیفت کارت
گیفت کارت

طراح نهایی کنترل استیم در GDC نشان داده می شود | در اوج ظرافت و زیبایی

۱۸ دی ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۷

هم اکنون مشخص شده است از  طرح و شکل نهایی کنترل استیم شرکت Valve در مراسم GDC که در ماه مارس و در شهر سانفرانسیسکو برگزار می شود رونمایی خواهد شد. در همین راستا آقای  Kevin Wasielewski مدیر شرکت Origin PC طی همایشی الکترونیکی در لاس وگاس اطلاعتی را منتشر کرده است.

در همین راستا آقای Wasielewski در مصاحبه ی خود اعلام نموده است:

مسلما اطلاعات بیشتری در GDC در اختیار عموم قرار می گیرد این تنها موضوعی می باشد که به صورت رسمی می توانم بیان کنم. آنها نخستین بار از کنترلر رونمایی کردند و به دلیل بازخورد های هواداران تغییراتی در آن ایجاد نمودند. سپس باری دیگر و به دلیل باخورد ها و نظرات هواداران مجبور به اصلاح و تغییر ساختار کنترل شدند تا جایی که این عمل سه یا چهار مرتبه تکرار شد. حال طرح نهایی کنترل آماده است و  GDC زمانی است که آنها موارد بیشتری را اعلام خواهند نمود.

شایان به ذکر است که کنترل استیم نخستین بار در سپتامبر 2013 معرفی شد و بارها مورد تجدید نظر قرار گرفت و آخرین بار در دسامبر سال گذشته ی میلادی اطلاعات و تصاویری از آن به بیرون درز نمود. همچنین نسخه ی بتای این کنترل برای برخی از تست کنندگان هم اکنون ارسال شده اما Valve  تا کنون اطلاعاتی در مورد قیمت و تاریخ انتشار آن را اعلام نکرده است.

تصاویری که پیش از این منتشر شده است:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید