صداپیشه گوفی: Kingdom Hearts 3 امسال منتشر خواهد شد

۱۸ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۶

بازی Kingdom Hearts 3 مدت زیادی می شود که معرفی شده منتهی هیچ گونه تاریخ انتشار دقیقی از آن در دسترس نبوده است. اینطور که به نظر می رسد، تاریخ عرضه این بازی، نزدیک تر از آن چیزی می باشد که ما فکرش را می کردیم. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا توضیحات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم.

Kingdom hearts 3 از زمان معرفی در نمایشگاه E3 2013 سکوت اختیار کرده است و سازندگان اطلاعات زیادی را پیرامون آن منتشر نکرده اند اما احتمالا ما تا آخر سال 2015 آن را بتوانیم تجربه کنیم.

آقای Bill Farmer به عنوان صداپیشه شخصیت گوفی (Goofy) در سایت توئیتر اعلام کرده اند که کارشان بر روی ضبط صدا به اتمام رسیده و به احتمال خیلی زیاد همین امسال ما شاهد انتشار سومین عنوان اصلی در سری Kingdom Hearts 3 خواهیم بود. ایشان در پاسخ به سوالات مختلف در سایت توئیتر گفته اند:

طی چندسال گذشته ما مشغول ضبط برای این بازی بودیم. قرار بود که امسال هم منتشر شود.

تا آنجایی که من می توانیم بگویم قضیه از این قرار است.

این چیزی است که آنها دائما به من می گویند!

من مطمئنم که آنها دقیقا همین حرف را به من زده اند.

این بازی همین امسال منتشر خواهد شد.

در ابتدا گمان می شد که این صحبت ها در رابطه با نسخه موبایل Kingdom Hearts 2 HD Remix است اما اینطور نیست و آقای Farmer بر روی عنوان Kingdom Hearts 3 تاکید دارند.

زمان زیادی از انتشار Kingdom Hearts 2 می گذرد و تقریبا خیلی ها غیر ممکن می دانند که بعد گذشت دو سال از معرفی رسمی، نسخه سوم منتشر شود. البته خوشبختانه با روش های مدیریتی جدید که Square Enix در پیش گرفته است، چندان هم این مسئله دور از ذهن نخواهد بود و می توان با خیال راحت تری گفت که Kingdom Hearts 3 در سال 2015 منتشر می شود.

پلفترم های معرفی شده برای عنوان مذکور عبارتند از Playstation 4 و Xbox One.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید