استدیو سازنده بازی های Daylight و Blacklight تعطیل شد

۱۸ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۸

یک استدیو دیگر هم به کار خود پایان داد. امروز اعضای Zombie Studios، به عنوان سازندگان بازی Daylight، رسما اعلام کرده اند که این استدیو پس از سالیان سال فعالیت در زمینه بازی های ویدئویی تعطیل شده است. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بازی Blacklight: Retribution که به عنوان یکی از عناوین Zombie Studios قلمداد می شود، به Builder Box واگذار شده است؛ تیمی که افراد آن را اعضای سابق سازندگان Blacklight تشکیل می دهند. استدیو نامبرده اطلاعات بیشتری را در رابطه با دیگر IP ها و دارایی ها منتشر نکرده است.

تعطیلی Zombie Studios به نظر می رسد که خیلی ساده و بی دردسر صورت گرفته زیرا گزارشی از مشکلات بحرانی مالی گزارش نشده است بلکه اعضای رده بالای استدیو به دنبال تجربه های جدید هستند. آنها در صفحه رسمی سایت خود نوشته اند که “صاحبین Zombie Studios مشغول بازنشسته شدن هستند”.

Zombie Studios که در شهر سیاتل واقع شده است به مدت 20 سال بود که در صنعت بازی های ویدئویی فعالیت داشت. اولین بازی آنها Zork: Nemesis بود و سری بازی های Spec Ops و SAW را نیز درکارنامه خود دارند. از تازه ترین کارهای این استدیو می توان به سری Blacklight و بازی Daylight اشاره کرد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید