صداپیشه: به زودی اخبار هیجان انگیزی از Mafia 3 منتشر خواهد شد

۱۸ دی ۱۳۹۳ - ۰۸:۴۹

در ماه مارس 2014 بود که ما شاهد اگهی استخدامی برای یک سری صداپیشه بودیم. پروژه آنها بیش از هر چیزی به نظر می آمد که سومین عنوان در سری بازی محبوب Mafia باشد. حال ظاهرا طبق صحبت های پخش شده در اینترنت، بالاخره ما شاهد اخبار جدیدی از این عنوان خواهیم بود. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آقای Rick Pasqualone را احتمالا به یاد دارید. اگر نه بایستی بگوییم که ایشان صداپیشگی قهرمان بازی Mafia 2 یعنی Vito Scaletta را بر عهده داشته اند. آقای Pasqualone در سایت توئیتر اعلام کرده اند که ما به زودی شاهد اخبار و جزئیات بیشتری پیرامون Mafia 3 خواهیم بود. راست یا شایعه فعلا مشخص نیست و باید صبر کنیم ببینیم چنین اتفاقی رخ می دهد یا نه.

استدیو 2K Czech که در گذشته قبل از خریداری شدن توسط Take-Two با نام Illusion Software شناخته می شد، مسئولیت ساخت بازی های Mafia 2 و Mafia: The City of Lost Heaven را بر عهده داشت.

در ماه دسامبر 2014 بود که 2K استدیوی جدیدی را با نام Hangar 13 معرفی کرد و مدیریت آن را هم کارگردان سری بازی Star Wars یعنی آقای Haden Blackman بر عهده دارند. ایشان طی صحبت های خود با خبرنگاران اعلام کرده بودند که سازندگان به دنبال “ساخت بازی برای نسل جدید هستند که بازیکنان خودشان تجربه های مخصوص خود را رقم بزنند”. همین باعث شد که خیلی ها فکر کنند استدیو واقع در کالیفرنیا مشغول ساخت سری جدید Mafia است یا اینکه حداقل با سازندگان آن همکاری می کند.

در صورت انتشار اخبار بیشتر، شما را در جریان خواهیم گذاشت.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید