دریافت ایمیل دلگرم کننده توسط هیدئو کوجیما در دوران سخت: از آن ایمیل گریه ام گرفت

۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۲۱:۱۸

حتی سازندگان بسیار سرسخت و با تجربه در صنعت بازی های ویدئویی در ساخت عناوینشان با دوران سختی رو به رو هستند که کارشان فشرده، سخت و با مشکلات همراه می شود و گویا سازنده افسانه ای و خالق سری Metal Gear یعنی هیدئو کوجیما نیز دوران سختی را پشت سر می گذارد (و با توجه به درک مستقیم توییت ها، تا دیروقت کار می کند). در این ایام سخت برای ساخت یک اثر، پشتیبانی طرفداران و همکاران می تواند باری دیگر انرژی فرد مورد نظر را برانگیزد؛ این اتفاق برای کوجیما افتاد.

توییت های هیدئو کوجیما:

ایمیلی احساسی از جاشوآ، یک سازنده در استرالیا دریافت کردم و با اینکه به دور از هم و در مکان های متفاوت هستیم و در این زمانه سخت من احساس ضعف می کنم، این ایمیل کافی بود تا گریه ام بگیرد.  شخصی پشتیبانی می کند، پس باید اشک ها را پاک کرده و دوباره به کار کردن مشغول شوم.

این پشتیبانی نشان می دهد که من در انجام کارم در این مدت اشتباه نکرده ام.

ما نمیدانیم این جاشوآ کیست، اما خیلی خوب است که سازنده ها، با اینکه مایل ها و کیلومترها با هم فاصله دارند، از یک دیگر پشتیبانی می کنند.

متشکرم که بالاخره باعث شدی من سربلند باشم و آن رضایتی که مدت ها دنبالش بودم را بدست آورم.

همچنین، چندی قبل کوجیما اعلام کرد که عنوان Framed، جدیدترین پروژه Boggs بازی برتر سالش بوده است. Boggs نیز از این موضوع متحیر گشت و سپاسگزاری اش، در زمانی که به آن نیاز بود، به کارگردان و خالق MGS V رسید:

من برای کوجیما یک نامه نوشتم تا بگویم که انتخاب Framed به عنوان برترین بازی سالش برای من اهمیت زیادی داشته است و علت آن را نیز اعلام کردم.

نظر شما در این مورد چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید