گیفت کارت
گیفت کارت

آیا به واسطه ی Batman: Arkham Knight Limited Edition اطلاعات جدیدی از Arkham Knight بدست آمده است؟

۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۱

بر هیچ کسی پوشیده نیست که یکی از مورد انتظار ترین بازی های سال 2015 عنوان در دست ساخت Batman: Arkham Knight می باشد. بازی که قرار است پایانی باشکوه بر سه گانه افسانه ای بتمن و شهر گاتهام باشد. حال اینطور که پیداست بر اساس بسته ی Batman: Arkham Knight Limited Edition که در آمازون قرار گرفته است اطلاعاتی از این بازی بدست آمده است که نشان می دهد در این نسخه آخرین حضور محافظ گاتهام ( بتمن ) برای بازیبازان رقم می خورد.

در تصویر پایین که شخصیت بتمن بر فراز شهر گاتهام قرار گرفته است را مشاهده می کنید و بر روی این مجسمه پیامی حک شده است که به شرح زیر می باشد:

از طرف شهری سپاسگذار، برای شوالیه گاتهام.

همچنین آمازون برای توضیح در باره ی این مجسمه ( کلکسیون ) اعلام کرده است، این مجسمه یادبودی برای اعمال محافظ گاتهام، شوالیه تاریکی می باشد. حال این سوال پیش می آید که ساخت مجسمه ی یاد بود به چه دلیل است؟ آیا نسخه ی Arkham Knight پایانی برای بتمن می باشد و در انتهای این نسخه مرگ او رقم خواهد خود؟ سوالی که بدون شک بازیبازان برای فهمیدن آن می بایست تا 2 زوئن 2015 صبر نمایند.

به روز رسانی: هم اکنون آمازون تصویر شایعه ساز اشاره شده را به یک تصویر معمولی تغییر داده که تنها ” شوالیه ی گاتهام ” در زیر آن ذکر شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید