طرفداران Destiny این هفته منتظر یک سورپرایز باشید

۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۱

اگر شما نیز از طرفداران عنوان آنلاین Destiny می باشید، باید این را بدانید که این هفته از سوی بانجی یک سورپرایز بزرگ برای شما در نظر گرفته شده است. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بانجی اعلام کرده است که در این هفته، به تمامی Guardians های بازی با ارسالی پستی کوچک درون بازی خبری خوشحال کننده را خواهد داد.
یک تشکر کوچک اما بسیار صمیمانه در این هفته توسط بانجی ارسال شده بود. اگر بخواهیم تاریخ دقیق آنرا به شما بگوییم، آن تاریخ 16 دی می باشد.
اسم رویدادی که در این هفته اتفاق خواهد افتاد Legendary است. شاید دلیل بزرگ بودن حرف اول این اسم این است که در مورد یک آیتم صحبت خواهد شد.
اما به دلیل اینکه در مورد آن از کلمه کوچک استفاده شده است، می توان گفت با یک آیتم مغرور و فراتر از چند سلاح یا زره مواجه هستیم.
بانجی در برابر سوالات پیرامون این آیتم مقاومت کرده و از پاسخ دادن سر باز زده است. اما این را گفته که مربوط به engram نیست. پس نگران نباشید و مطمئا باشید که با یک وسیله نادر روبرو هستیم.

سوالات بسیاری در مورد هدایای تعطیلات از ما شده است. هیچگونه Bjallarhorns در کار نیست، هیچ نیازی به رمز گشایی نیست. اگرچه ما مطمئن هستیم که خوب برخی هدایایی برای اهدا شدن وجود دارند.

نمی توان گفت منظور بانجی از کلمه اهدا شدن ( برچیدن ) هدیه چیست. شاید منظور آنها در مورد چیزی بی ارزش باشد. شاید هم چیزی برای پیشرفت دادن جلوه های بازی. اما بهتر است تصور یک روح یا گنجشک یا یک کشتی را داشته باشیم تا نا امید نشویم!

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید