قسمت دوم عنوان World of Warships به زودی منتشر می شود

۱۶ دی ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۱

سال 2014 اولین قسمت از عنوان World of Warships منتشر شده بود. اکنون در سال 2015، طراح بازی و برنامه نویس ارشد هوش مصنوعی بازی آقای Vladimir Grisyuk درباره اتفاقاتی که برای این عنوان در سال 2015 می افتد صحبت کرده است. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

ایشان در صحبت هایشان چنین گفته اند:

در سال گذشته، طراحان ما بخش اول عنوان World of Warships را طراحی کردند. ما با موفقیت مکانیک های مختلف عنوان خود را بررسی کردیم. همچنین، ما تکنولوژی درختی نیز برای کشتی هایمان قرار دادیم. همچنین در دوره آلفا، ما مجدد سیستم مبارزات را ساخته و آنرا بهینه کردیم و صدها مدل های مختلف و طرح های اولیه را برای آن بررسی کردیم. در نتیجه، گیم پلی عنوان World of Warships به بهترین حالت ممکن رسید و رضایت هواداران را کسب کرد.

برنامه سازندگان برای عنوان World of Warships در سال 2015 چنین است:

– ساخت و توسعه ماد های مختلف مخصوص برای بازی طوری که قبلا Wargaming آنرا نساخته باشد.
– ساخت تکنولوژی درختی جدید
– ساخت یک سیستم توانایی برای خدمه
– امکان ساخت و توسعه فناوری های مختلف کشتی ها و قرار دادن امتیازاتی برای بازیکنان فعال

امسال، در نهایت ما به چند سوال مهم و کلیدی پاسخ دادیم: چگونه از اینکه کنترل کشتی ها برای بازیکنان راحت است مطمئنید؟ یک نوع سیستم اجرای کد پشت صحنه پاسخ این سوال است. هیچ کشتی نمی تواند کاری را که یک بازیکن در هدایت آن می کند، به صورت خودکار انجام دهد. این برای باقی ماندن یک بازی و ساختن چالش ها مهم است.

در سال 2015، تیم توسعه دهنده سعی بر ارتقای رابط کاربری و ساختن یک راهنما برای آشنایی بهتر بازیکن با بازی را دارد. همچنین آنها قصد ارائه شخصی سازی های مورد نیاز بازیکنان را برای تجربه های مختلف از بازی دارند. همچنین به علاوه اینها، این عنوان گرافیک خود را ارتقا داده و وسعت بازی را نیز افزایش می دهد.

آیا شما این عنوان را تجربه کرده اید؟ نظر شما درباره آن چیست؟

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید