عنوان DRAGON LASER برروی Play Store قرار گرفت

۱۶ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۱

استودیو Dreamrocket، سازنده عنوان DRAGON LASER اعلام کرده که این عنوان منتشر شده است. یک برنامه جذاب کوچک که در واقع برای تمرکز شما ساخته شده و برای آن مفید می باشد! برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

این برنامه در واقع با ذهن شما بازی می کند و شاید هم نه! ( در بهترین حالت ). استفاده از آن آسان و چالش هایی را در بر دارد. این برنامه تضمین کرده است که هروقت شما آن را اجرا کنید، حتما خواهید خندید و زمانی که شما رکورد قبلی خود را بشکنید، از خوشحالی خواهید رقصید!

شرح کلی گیم پلی بازی به این صورت است که با ضربه زدن، شما تصمیم می گیرد چه زمانی قطعاتی پازل مانند را در جای مناسب قرار بدید. شما به همین صورت و با پر کردن های متوالی پیشرفت کرده و با هماهنگ کردن قطعات یک شکل، با حذف آنها امتیاز بیشتری می گیرد و هر زمانی که امتیاز شما از امتیاز قبلی بیشتر شود، رکورد جدیدی برای شما ثبت خواهد شد.

این برنامه بسیار مناسب دستگاه هایی است که قابل پوشیدن هستند. شما می توانید با بازی به صورت خشن برخورد کرده و همان حسی را داشته باشید که وقتی flappy bird بازی می کنید و یا صبر کنید و زمانی که تمرکز کافی داشتید، به بازی پرداخته و رکورد بزنید.
زمانی که شما رکورد جدیدی می زنید، از نظر فکری به یک رضایت کامل رسیده و قطعا برای ثبت رکورد بهتری نیز تلاش می کنید.
یکی از دستگاه های قابل پوشیدنی که می توان این بازی را در آن اجرا کرد در سنگاپور می باشد.

این بازی، یک عنوان رایگان بوده که تنها در چند روز و برای سرگرم کردن شما ساخته شده است. این کار Dreamrocket است که سعی کرده شما را با دستگاه های قابل پوشش آشنا کرده و تصویر ذهنی جدیدی از آنها به شما دهد تا شما همیشه سعی در تجربه تکنولوژی های جدید را داشته باشید. ما بسیار مفتخر هستیم که این عنوان، به هدفی که خواسته رسیده و قطعا شما را راضی می کند.

نظر شما در رابطه با این عنوان چیست؟

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید