صداپیشگان: Call of Duty: Advanced Warfare و Grand Theft Auto V

۱۶ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۰۷

Grand Theft Auto و Call of Duty را ما به عنوان دو غول AAA صنعت بازی های ویدئویی می شناسیم. عناوینی که با هزینه های بسیار بالایی ساخته شده و تکنولوژی های بکار رفته در آنها تحسین بر انگیز هستند. سال گذشته بود که Grand Theft Auto V منتشر شد و امسال هم نسخه بازسازی شده آن به نسل هشتم آمد و نسخه PC هم در راه است. Call of Duty امسال با Advanced Warfare عصر جدیدی را در یکی از محبوب ترین سری بازی های شوتر اول شخص آغاز کرد. آیا با صداپیشگان این دو بازی آشنا هستید؟ اگر نه پس حتما ویدئو موجود در ادامه مطلب را نگاه کنید.

در “صداپیشگان” ما ویدئوهایی را برایتان قرار می دهیم که تصویر شخصیت های مهم بازی ها را در کنار صداپیشه آنها نشان می دهد به علاوه یک دیالوگ کوتاه از هر فرد تا اینکه شما هر چه بیشتر با صداپیشگان هر بازی آشنا شوید. صداگذاری شخصیت ها هم نیازی به توضیح اضافه ندارند که چقدر اهمیت دارند. شما هر چقدر شخصیت خوبی را خلق کنید اما با دو کلام حرف زدن بازیکنان را فراری دهد ارزشی نخواهد داشت!

قسمت قبلی صداپیشگان را می توانید در اینجا مشاهده کنید. در ویدئوهای امروز ما دو بازی Call of Duty: Advanced Warfare و GTA V را برای شما در نظر گرفته ایم:

 Grand Theft Auto V

[jwplayer mediaid=”199401″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

Call of Duty: Advanced Warfare

[jwplayer mediaid=”199400″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید