گیفت کارت
گیفت کارت

مردم 89 میلیون دلار را در سال 2014 برای حمایت از بازی های Kickstarter پرداخت کردند

۱۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۶

سایت Kickstarter مکانی عالی است برای آن دسته از بازی سازانی که مبلغ کافی را برای آغاز پروژه های خود ندارند و می بایست که مقداری کمک مالی دریافت کنند. استقبال مردم از این سایت در سال 2014 بسیار خوب بوده و شما می توانید از جزئیات این خبر در ادامه مطلب مطلب شوید.

روال کار در Kickstarter به این صورت است که یک بازی ساز صفحه ای را برای پروژه خود احداث می کند و سپس با معرفی بازی و انتشار یک سری تصاویر و تریلر، مبلغ مورد نظر برای به پیش بردن پروژه اعلام می شود. این عنوان چند روز وقت دارد تا مبلغ مورد نظر را از سوی حامیان که مردم عادی هستند کسب کند در غیر این صورت شکست خورده قلمداد شده و مبالغ به حامیان بازخواهد گشت.

برترین پروژه امسال هم بازی Kingdom Come: Deliverance است. یک عنوان در سبک نقش آفرینی با گیم پلی تک نفره که موفق به جمع آوری 1.1 میلیون دلار از 35,000 حامی شد در حالی که سازندگان فقط به 300,000 دلار برای آغاز پروژه خود نیاز داشتند. البته این درآمد قرار هم نیست هدر رود و سازندگان رسما به حامیان برنامه های خود را برای بهتر شدن هر چه بیشتر پروژه و استفاده از تجهیزات و تکنولوژی های بهتر اعلام کرده اند.

Kingdom Come: Deliverance که یک بازی نقش آفرینی جهان باز می باشد و وقایع آن نیز در قرون وسطا رخ می دهد، قرار است برای PC ،PS4 و Xbox One عرضه شود و مراحل ساخت آن از آگوست ۲۰۱۱ آغاز شده.

0
0