خدمات PlayStation Now کار خود را از هفته بعد با بیش از 100 بازی آغاز خواهد کرد

۱۵ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۵۸

در تاریخ 13 ژانویه (مصادف با 23 دی) شرکت سونی قصد دارد که خدمات استریم بازی های Playstation 3 خود با نام PlayStation Now را در آمریکا و کانادا ارائه کند. مشتریان برای اشتراک یک ماهه بایستی 19.99 دلار پرداخت کنند و این مبلغ برای 3 ماه 44.99 دلار می باشد. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

خدمات اشاره شده ابتدا از کنسول نسل هشتمی Playstation 4 کار خود را آغاز خواهند کرد و سپس ما شاهد آمدن این بخش به دیگر دستگاه های PlayStation Now نیز خواهیم بود.

در زمان عرضه همچنین یک اشتراک 7 روزه رایگان هم موجود است و در آن مشترکین به بیش از صد بازی کنسول Playstation 3 که توسط شرکت هایی مانند SCE Worldwide ،Sega ،Warner Brothers،Bandai Namco و غیره منتشر شده اند دسترسی خواهند داشت. آقای Phil Rosenberg به عنوان معاون ارشد رئیس بخش توسعه تجارت SCEA گفته اند:

بازیکنان ماه های زیادی بود که می توانستند بازی ها را در PlayStation Now اجاره کنند اما یکی از مهمترین درخواست هایی که ما همیشه داشتیم این بود که یک اشتراک کلی را هم ارائه کنیم. خدمات PlayStation Now با محتویات و عناوین بسیار زیاد، ارزش فراوانی را با قیمتی کم ارائه می کند. ما می دانیم که تعداد بسیار زیادی از دارندگان Playstation 4، تا به حال اصلا دارای یک کنسول Playstation 3 نبوده اند پس این بهترین فرصت برای تجربه عناوین قدیمی است.

با استفاده از PlayStation Now، شما می توانید بازی های کنسول PS3 را بدون هیچ گونه نیازی به دانلود یا نصب، به صورت زنده بر روی PS4 تجربه کنید. اطلاعات و فایل های Save شما هم در سرورهای ابری خدمات مذکور ذخیره خواهد شد و شما می توانید در آینده از هر دستگاهی که PlayStation Now را پشتیبانی می کند، به انجام بازی های PS3 بپردازید.

همچنین شرکت سونی به مناسبت اعلام این خبر یک تم PlayStation Now را هم منتشر کرده است. اگر شما این تم را تا قبل از پایان این ماه دانلود کنید، شانس این را خواهید داشت تا یک اشتراک 1 ساله رایگان از PlayStation Now دریافت کنید.

لیست عناوینی که در زمان آغاز به کار PlayStation Now در دسترس خواهند بود

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید