مراحل توسعه و ساخت Might No. 9 تمام شده است

۱۴ دی ۱۳۹۳ - ۲۳:۴۲
Mighty No. 9 Gameplay

طبق اعلام سازندگان، مراحل ساخت عنوان Might No. 9 به پایان رسیده و این عنوان آماده انتشار جهانی برروی فروشگاه ها می باشد. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

طبق اعلام سازندگان، مراحل توسعه بازی Might No. 9 پایان یافته است. آنها چنین نوشتند:

اخبار بزرگی برای Mighty/Mega Man داریم، یکی از بهترین بازی های plaformer که با نام Mighty No. 9 برای شما شناخته شده است، مراحل ساختش را به پایان برده است.

این پیغام از سوی Keiji به صورت مستقیم و درون یک ویدئو برای تبریک سال نو منتشر شده بود و در این ویدئو در باره عنوان Mighty No. 9 بسیار سخن گفته است و گفته شده که این عنوان در ماه آپریل منتشر می شود. در این ویدئو اعلام شده است که مراحل ساخت پایان یافته و فقط پورت بازی به همراه مراحل فروش باقی مانده است. همچنان ایشان اضافه کرده اند که این عنوان تجربه متفاوتی در سبک خود را برای شما رقم خواهد زد.

اصلا نمی توان متوجه گذر روزها شد، شاید شما هم روزی که Keiji این عنوان را معرفی کرد خاطرتان باشد. اما اکنون او و تیم او اعلام می کنند که ساخت بازی تمام شده است و مطمئا هستند که لانچ بازی بسیار موفق خواهد بود.
ما نیز امیدوار هستیم که این عنوان به یک فرنچایز محبوب و پر طرفدار تبدیل شود، جوری که لیاقت آن را دارد. امیدواریم Capcom واقعا ارزش انتشار یک Mega Man جدید را درک کند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید