حمله ای در EVE Online به یک بازیکن 1,500 دلار پول واقعی ضرر به همراه داشت

۱۴ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۳

پول واقعی در یک بازی ویدئویی اصلا شوخی بردار نیست. شما وقتی مشغول حمل یک محموله بسیار ارزشمند هستید، بایستی حواس خود را کاملا جمع کرده و از تشکیلات دفاعی کامل بهره ببرید. این مسئله حال حکایت EVE Online شده که به تازگی یکی از بازیکنان مبلغ هنگفتی را از دست داده است. برای توضیحات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

طبق گزارش PCGamesN، محموله های یک بازیکن در بازی EVE Online، متاسفانه به دلیل نداشتن ایمنی لازم، به کلی نابود شده است. فردی که چنین دست گلی به آب داده است با نام کاربری Ozuwara Ozuwara شناخته می شود و او 1,500 دلار را از داست داده است. البته منظورمان دلارهای داخل بازی نیست بلکه پول کاملا واقعی. حال چنین مبلغی را احتمالا می پرسید که برای چه چیزی خرج شده؟ ماده مورد نظر بحث ما ما PLEX نام دارد که به عنوان یک مایع می مهم و با ارزش در EVE Online شناخته می شود و با پرداخت مبالغ بالا فقط می توانید آن را بدست آورید. این محموله برای مصرف 30 روز درون بازی کافی است.

PLEX را شما می توانید بدزدید یا اینکه اگر هم پیدا کردید، می توان آن را جمع آوری کنید حتی اگر صاحب آن نباشید. بلایی که بر سر آمده Ozuwara است فرق دارد و بازیکنی به نام Diorden، کاملا محموله را نابود کرده. سفینه ای که بازیکن مورد نظر برای حمل محموله خود انتخاب کرده بود، Ibis نام دارد که یکی از ابتدایی ترین سفینه ها می باشد و زمانی که شما هیچ سفینه ای در ایستگاه نداشته باشید، بازی یک دستگاه از این ها را به شما می دهد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید