Halo 5 Multiplayer Beta اسلحه و نقشه و ماد های جدیدی می گیرد

۱۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۶

شرکت سازنده عنوان Halo 5 Multiplayer Beta که 343 Industries می باشد، تصمیم گرفته تا محتویات جدیدی را به عنوان خود طی هفته آینده اضافه کند. این محتویات که شامل اسلحه و نقشه و ماد های جدیدی می شود، طی این هفته به بازی اضافه می شود. با ما در ادامه مطلب همراه شوید.

سازنده این عنوان، 343 Industries، تایید کرده است که به این عنوان اسلحه و نقشه و ماد های جدیدی اضافه می شود. در بخش چند نفره این عنوان و در حالت Breakout، هر Spartan تنها یک جان دارد. اولین تیمی که بتواند 5 راند را ببرد، بازی را برده است. شما می توانید برروی نقشه Crossfire بازی کرده و یا نوع دیگر آن را با نام Trench تجربه کنید.

نقشه های جدید با نام های Regret و Eden، به زودی به Slayer playlist اضافه می شوند. Regret یک ترکیب از Truth می باشد و Eden، یک ترکیب مجدد از Empire. هر دوی اینها در هفته اول بتا وجود داشتند.

343 Industries برروی شبکه توییتر چنین گفته است:

علاوه بر این، شما رای دادید و ما پاسخ دادیم: هم اکنون شما می توانید Hydra MLRS را اداره کنید. یک سری اسلحه های جدید به Halo اضافه می شود و برای به قتل رساندن Regret استفاده می شوند.

طراح مراحل این عنوان آقای Quinn DelHoyo همچنین اضافه کرده است که Light Rifle در این بروزرسانی کارایی بیشتری پیدا می کند.
با توجه به پستی که برروی Xbox Wire گذاشته شده است، Halo 5: Guardians multiplayer beta در هفته آینده محتویات بیشتری را دریافت می کند.
در برخی خبر های دیگر که مربوط به Halo 5 می شوند، مایکروسافت و 343 Industries به تازگی نسخه های 100 و 250 دلاری Collector Edition بازی را معرفی کرده اند.
نظر شما درباره این بازی چیست؟ آیا از طرفداران آن هستید و یا مخالفین؟ شاید بتوان گفت این عنوان با نمرات بالایی که دارد، در دید خیلی از طرفداران سبک شوتر اول شخص از محبوبیت پایینی برخوردار می باشد!

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید