گیفت کارت
گیفت کارت

عنوان Call of Duty: Advanced Warfare تخفیف خورد

۱۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۹

شاید دیگر بهتر باشد که شرکت Activision را پول پرست خطاب نکنیم! چراکه این شرکت برای عنوان Call of Duty: Advanced Warfare بسیار تخفیفات ویژه ای را طی یک ماه اخیر در نظر گرفته و این عنوان را با شرایط بسیار ویژه ای برای هواداران عرضه کرده است. با ما در ادامه مطلب همراه شوید.

این عنوان را شما هم اکنون می توانید برای هر دو کنسول نسل هشتمی Xbox One و PlayStation 4 با قیمت ناچیزی معادل 27.85 پوند دریافت کنید.
می توان عنوان Call of Duty: Advanced Warfare را بازگرداننده و فرشته نجات سری Call of Duty دانست. عنوانی که با عرضه خود تغییر بزرگی در روند رو به افول متای این سری داشته است.
قرار دادن exoskeleton در بازی برای اینکه بازیکنان بتوانند دو بار در هوا پرش داشته و از چابکی بیشتری برخوردار شوند بسیار هوشمندانه بوده و سفر به آینده برای این عنوان بسیار مفید واقع شده است. بخش داستانی بازی بسیار سرگرم کننده بوده و از بازیکنان خوب هالیوود شامل Kevin Spacey و Troy Baker برای هرچه بیشتر جذب شدن شما به بازی استفاده کرده است. و همچنین بخش چند نفره بازی بسیار بهتر از تمامی نسخه های این چند سال اخیر بازی شده است.
اگر شما نیز هماننده نویسنده این خبر هنوز این عنوان را تجربه نکرده اید، بهتر است هرچه سریعتر اقدام به تهیه آن کنید!

لطفا نظرات خود را پیرامون این عنوان با ما در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید