عنوان Wizard Golf RPG هفته آینده برروی App Store قرار می گیرد

۱۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۴

در همین هفته مشخص شد که عنوان نقش آفرینی Wizard Golf RPG که توسط Floor 27 Industries توسعه داده شده است، در حالت soft-launch در App Store کانادا قرار دارد. امروز نیز تایید شد که این عنوان به صورت جهانی هفته آینده و در 8 ژانویه منتشر خواهد شد. پس، آماده ساختن کلاب های جادویی گلف خود برای آغاز ماجراجویی خود باشید. برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

عنوان Wizard Golf RPG یک بازی منحصر به فرد بوده که ویژگی های عنوان RPG را با مکانیزم های یک عنوان گلف ترکیب کرده است. بازیکن کنترل یک جادوگر را بر عهده خواهد گرفت که باید با خطرات بسیاری مواجه شود و یا از برخی خطرات دوری کند و به مبارزه با دشمنان پرداخته و گنجینه خود را افزایش دهد.
چیزی که Wizard Golf RPG را با سایر عناوین بی شمار هم سبک متمایز می کند، حرکات جادوگران آن می باشد. هر زمان که بازیکن بخواهد حرکتی کند، توسط یک جادو به یک توپ جادویی تبدیل می شود و زمانی که حالت بازی برروی گلف باشد، باید بازیکنان این توپ را بزنند. اما در نگاه اول شاید این سبک بازی جالب نباشد ولی طبق گفته سازندگان، زمانی که در جریان بازی قرار بگیرید، این عنوان برای شما تجربه شیرین خواهد داشت.

این عنوان هم اکنون برروی فروشگاه App Store کانادا در دسترس بوده و در 9 ژانویه به صورت جهانی قابل دسترس است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید