گیفت کارت
گیفت کارت

دلیل عرضه نشدن Project Nebula برروی Xbox One: کنسول PS4 حس بهتری برای سازندگان دارد

۱۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۲۹

استودیو Kovok، یک استودیو در کشور بریتانیا می باشد که برروی Project Nebula کار می کند. یک دنیای 3 بعدی که در آن بازیکنان می توانند آواتار هایی را برای خود انتخاب کرده و یک ارتباط دوطرفه باهم داشته و به انجام بازی های مختلف بپردازند. با ما در ادامه همراه شوید.

این عنوان در ابتدا با یک KickStarter کار خود را آغاز نمود اما بعد از مدتی که نتوانست بودجه لازم را کسب نماید، کنسل شد. ولی این عنوان همچنان توسط سازندگان در دست ساخت بوده و بودجه بازی را خود سازندگان تامین کرده اند.
در کنار پلتفرم های Windows و Mac، این عنوان به صورت انحصاری کنسول ها برروی PlayStation 4 منتشر خواهد شد. این بدان معنی است که طرفداران و دارندگان این کنسول می توانند این عنوان فوق العاده را به صورت انحصاری برروی کنسول خود تجربه کنند. اما متاسفانه دارندگان کنسول XBox One شانس این را ندارند که این عنوان را برروی کنسول خود تجربه کنند.
طبق سخنانی که از استودیو سازنده درباره انحصاری بودن این عنوان برروی PS4 منتشر شده است، آنها چنین گفته اند که:

ما همگی از توسعه دهندگان پلی استیشن هستیم. تمامی طرفداران قدیمی ما از دارندگان کنسول PS3 می باشند و این بسیار برای ما خوش آیند تر می باشد که عنوان خودمان را فقط برای PS4 منتشر کنیم.

گویا این استودیو می خواهد Project Nebula را به عنوان یک PlayStation Home جدید برای PS4 منتشر کند. آیا سونی با این قضیه مشکلی دارد؟ مشخص است که نه!

Project Nebula فقط جنبه های اجتماعی PSHome را به اشتراک می گذارد. این دنیا تنها یک پس ضمینه ثابت و یک اتاق گفتگو با آواتار های 3 بعدی دارد. برای سونی این همانند بازی های دیگر بوده و آنها مشکلی با آن ندارند.

Project Nebula هنوز تاریخ انتشار دقیقی ندارد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات