گیفت کارت
گیفت کارت

تصویر شخصیت جدید عرب تکن در یک روزنامه ی بحرینی منتشر شد!

۱۲ دی ۱۳۹۳ - ۲۳:۱۰

شخصیت های چندانی از سرزمین خاورمیانه در سری بازی های تکن حضور ندارد اما همانطور که درجریان می باشید چندی پیش به صورت رسمی حضور یک شخصیت جدید عرب در بازی Tekken 7 تایید شد و به همین دلیل تعجبی ندارد که مردم محلی از این موضوع خوشحال باشند تا جایی که در اتفاقی جالب تصویر شخصیت جدید عرب تکن در یک روزنامه ی بحرینی منتشر شده است.

این تصویر در توئیتر به وسیله ی کاربر عمر ابوالقاسم منتشر شده است که صفحه ای از روزنامه ی الایام چاب بحرین را که در آن تصویر ” شاهین ” قرار گرفته است را نشان می دهد. در همین راستا کار بر علی العجمی نیز ترجمه ی متن توئیتر اشاره شده را قرار داده است که به شرح زیر می باشد:

سازنده ی سری تکن آقای Katsushiro Harada از طریق رسانه های جمعی یکی از شخصیت های جدید تکن را معرفی کرد. نام او شاهین از عربستان سعودی می باشد و با نگاه کردن به او می توان دریافت وی فردی  قوی و عضلانی می باشد که در نسخه ی هفتم سری تکن، سری بازی هایی که تاکنون فروشی ده ها میلیون نسخه ای داشته است قرار خواهد گرفت. Harada بیان نموده است ایده ی این مبارز مربوط به شش سال پیش است اما او تیمش اطلاعات چندانی از فرهنگ اعراب نداشتند تا اینکه خود به این منطقه سفر کرد و همه چیز را با جزئیات مشاهده نمود. همچنین Harada در روز 8 ماه آگوست نیز در صفحه ی فیسبوک خود نظر هواداران را در باره ی چنین شخصیتی جویا شده بود.

حال نظر شما چیست؟ آیا شما شخصیت ” شاهین ” را فردی دوست داشتنی و مبارزی مناسب سری تکن می دانید؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

تصویر قرار گرفته در روزنامه:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید