عنوان Dragon Ball Xenoverse هیچ ارتباطی با نسخه اصلی Dragon Ball ندارد

۱۲ دی ۱۳۹۳ - ۲۱:۲۶

اینطور که پیداست عنوان Dragon Ball Xenoverse بیشتر برروی Dragon Ball Z و کمی هم برروی GT توجه خواهد داشت و خبری از سری اصلی بازی در این عنوان نمی باشد. با ما در ادامه مطلب همراه شوید.

J-Patrol شانسی برای مصاحبه با Tony، مدیر برنامه های Bandai Namco Games Europe داشته است. او به برخی سوالات هواداران در مورد Dragon Ball Xenoverse پاسخ داده است.
یکی از تغییرات بزرگ Dragon Ball Xenoverse این است که در این عنوان، خبری از سری اصلی این فرنچایز نمی باشد. ایشان اعلام کرده اند که هیچکدام از شخصیت ها و مراحل عنوان اصلی در Dragon Ball Xenoverse وجود نخواهد داشت.
داستان این عنوان بیشتر مربوط به عنوان Dragon Ball Z می شود. همچنین رویداد هایی از فیلم Battle of Gods نیز در این بازی وجود دارد.
همچنین Tony اضافه کرده است که برخی شخصیت های Dragon Ball GT نیز در این عنوان وجود دارند. ایشان گفته اند که دقیقا نمی توانند بگویند که کدام شخصیت ها وجود خواهند داشت اما این شخصیت ها تا قبل از انتشار بازی در فبریه، مشخص می شوند.
ایشان در صحبت های خود اضافه کرده اند که حدود 20 مرحله و یا حتی بیشتر در Dragon Ball Xenoverse وجود خواهد داشت. همچنین ایشان تعداد دقیق مبارزان را مشخص نکرده اند و از هواداران خواستند که تا انتشار بازی صبر کنند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید