تیزر سریال صوتی ” پادزهر ” | خدمتی دیگر از گیمفا

۱۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۴

ظلمت شب همچون ابری سیاه بر سراسر شهر چادری قطور کشیده است.امید به واژه ای غریب تبدیل شده و هر فرد به دنبال راه فراریست.به راستی کدامین گناه سبب چنین عذابی می شود؟آیا بشر باری دیگر پرتوی نور آزادی را از لا به لای برگ های سیاه و کبود شده روزگار می بیند؟ زامبی های تکامل یافته، در تمامی نقاط شهر رویت می شوند.کوچک و بزرگ، پیر و جوان، زن و مرد برای آنها تفاوتی ندارد و بوی خون جاری در رگ ها، جانی دوباره به آن ها می بخشد. قشری از مردم به دنبال راه نجاتی از این کابوس پایان نیافتنی می گردند.آن ها جزو بهترین ها نبودند، اما بهترین شدند.مسئله این است، بودن یا نبودن…

با عرض سلام و ادب خدمت تمامی کاربران محترم.
وب سایت گیمفا در راستای رسیدن به اهداف والا و ارائه بهترین خدمات به کاربران و بازیبازان خوش ذوق و فهمیده ایرانی، در کنار پوشش لحظه به لحظه اخبار سراسر جهان و تمامی کنسول ها، مدتی است که بر روی پروژه های داستان های سریالی به صورت صوتی کار می کند.همان طور که در جریان هستید، این پروژه از ماه مبارک رمضان به صورت جدی آغاز شد و توانستیم سریال کنت دراکولا را با استفاده از کادر اجرایی قوی تدارک ببینیم.در حال حاضر نیز با افتخار اعلام می کنیم که سریال کنت دراکولا تاکنون بیش از ۱۵هزار بار تنها از سرورهای اختصاصی ما دانلود شده اند که این موضوع استقبال شما سروران عزیز را نشان می دهد.

11185140649291410389 dracula banner4 سریال صوتی کنت دراکولا | قسمت چهارم ( لینک جدید جایگزین شد )

 

دنبال کنندگان ما به خوبی به خاطر دارند که مدتی قبل از سریال صوتی معما رونمایی کردیم.شایان به ذکر است که این سریال به خاطر پتانسیل بسیار بالایی که در داستان سرایی دارد، نیازمند زمان بیشتر و کادری تکمیل تر دارد.از این رو کار بر روی سریال معما را از شانه های سرپرست گویندگان و سازنده خلاق موسیقی متن، آقای ایمان کمالزاده برداشتیم و آن را به تاریخی دیگر موکول کردیم.

اما…!

اما با آن مقدمه سوال بر انگیز، تنها نیامده ایم که اطلاعات تکمیلی بدهیم! بله، درست فکر کرده اید. بعد از به تاخیر انداختن سریال معما، در جلسه ای که با اعضا کادر با حضور آقای کمالزاده تشکیل دادیم، تصمیم گرفتیم که در کنار سریال معما، بر روی سریال صوتی جدیدی نیز کار کنیم.

در حال حاضر تنها می توانم بگویم که نام این سریال صوتی ” پادزهر ” است که داستان اشخاصی را توصیف می کند که در حال مبارزه با زامبی ها، برای رسیدن به راه حل و علاج هستند.با این توصیف حتما در ذهن خود می گویید ” باز هم یک زامبی کشی کلیشه ای! “. اشتباه فکر نکنید؛ چرا که داستان ما با رخ دادن ماجراهای گوناگون و چالش هایی درگیر کننده به هیچ عنوان روندی خطی را دنبال نمی کند و چهره ای جدید از زامبی ها را به نمایش می گذارد.

در زمانی نه چندان دور، اطلاعات تکمیلی داستان پادزهر را اعم از دست اندرکاران و شرحی از داستان را خدمتتان عرض خواهیم نمود.

در انتها تیزری کوتاه از سریال صوتی ” پادزهر ” آماده کرده ایم که می توانید دانلود و یا به صورت آنلاین گوش فرا دهید.

تیزر سریال صوتی ” پادزهر “

دانلود با حجم ۳ مگابایت

( برای شنیدن در بالاترین کیفیت از KM Player استفاده کنید )

همان طور که می دانید، تهیه چنین داستان های صوتی با کیفیتی در خور کاربران ایرانی کار آسان و بدون خرجی نیست و هزینه های هنگفتی را شامل می شود.قابل به ذکر است افرادی که مایل به همکاری و یا حمایت مالی از ما را دارند می توانند با دو ایمیل زیر در ارتباط باشند.

جهت همکاری در صداپیشگی و ارائه نظرات

ایمیل: [email protected]

موبایل: ۰۹۳۶۰۶۴۹۱۲۵

جهت حمایت مالی و اسپانسر شدن: 

ایمیل: [email protected]

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید