گیفت کارت
گیفت کارت

Michael Pachter: عناوین انحصاری سونی باعث می شوند PS4 در سال 2015 نیز بهتر ظاهر شود

۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۹

Michael Pachter یکی از تحلیلگران دنیای بازی های رایانه ای می باشد که در کارنامه ی خود نکات تیره ای را نیز دارد اما به طور کلی می توان گفت تحلیل ها و پیش بینی های درست Pachter از اشتباهات وی بیشتر می باشند. حال ایشان به پیش بینی وضعیت بازی های رایانه ای و کنسول ها در سال 2015 پرداخته اند و برای کنسول PlayStation 4 به لطف بازی های انحصاری اش آینده ی روشن تری را پیش بینی کرده اند.

اگر بخواهیم نگاهی دقیق تر به سخنان Michael Pachter بیندازیم وی تفاوت قیمت دو کنسول را دیگر عامل موفقیت PS4 نمی داند و موارد دیگری را برای برتری PS4 ابراز کرده اند که سخنان او به شرح زیر می باشد:

با فرض اینکه قیمت Xbox One در سال 2015 برابر با 399 دلار می باشد دیگر برتری از لحاظ قیمت برای سونی وجود ندارد اما این استودیو های  first party سونی هستند که یک تفاوت واقعی را رقم خواهند زد. همچنین این سیستم بازی های انحصاری سونی و پراکندگی مناسب آنها در طول سال می باشد که منجبر به افزایش برتری و علاقه به PS4 می شود.

بازی های انحصاری PS4 همچون Boodborne و Uncharted 4 و یا بازی های خلاقانه ای همچون Man’s Sky و Persona 5 بهترین سیستم و پراکندگی بازی ها را در سال 2015 برای PS4 ایجاد خواهند کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید