The Elder Scrolls Online دیگر اشتراک 6 ماهه را ارائه نمی کند

۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۸

بازی The Elder Scrolls Online چند وقتی می شود که برای PC منتشر شده است و نسخه کنسولی آن هم در دست ساخت است. به تازگی استدیو ZeniMax Online به عنوان سازنده عنوان نامبرده رسما اعلام کرده که اشتراک های 6 ماهه را از برنامه خود حذف کرده است، مسئله ای که باعث حدس و گمانه زنی هایی در رابطه با تغییرات بخش تجاری این عنوان به میان آورده است. با ما در ادامه مطلب برای توضیحات بیشتر همراه باشید.

با حذف اشتراک 6 ماهه، شما از این پس فقط می توانید اشتراک های 30 و 90 روزه را خریداری کنید. چنین چیزی باعث شده است که احتمال رایگان (free-to-play) شدن The Elder Scrolls Online مطرح شود و از طرفی هم سازندگان در انجمن فرانسوی سایت خود اعلام کرده اند که بازیکنان زمان های اشتراک کوتاه تر را “ترجیح می دهند”. به طور کل اعمال تغییرات و یا حذف کلی سیستم اشتراک ماهانه خود گزینه خوبی است. برای مثال بازی Warhammer Online هم قبل از اینکه تعطیل شود، اشتراک 6 ماهه را از برنامه خود کنار گذاشته بود.

نسخه های کنسولی The Elder Scrolls Online در سال 2015 منتشر می شوند و سازندگان این تاخیر را بدین خاطر ایجاد کرده اند تا اینکه سیستم های Justice و Champion را در بازی پیاده کنند. این سیستم ها البته برای نسخه PC هم منتشر می شوند منتهی به نظر می آید که نسخه های کنسولی، از همان ابتدا، کار خود را به صورت free-to-play آغاز کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید