گیفت کارت
گیفت کارت

ظاهر جدید Kung Lao برای Mortal Kombat X را در اینجا تماشا کنید – اطلاعات جدید

۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۹

هواداران سری بازی Mortal Kombat به خوبی با یکی از محبوب ترین راهبین شائولین یعنی Kung Lao آشنا هستند. این شخصیت هنوز به طور رسمی برای Mortal Kombat X معرفی نشده است و خبری از تریلر آن هم نیست. با این حال یک سری تصویر از اسکن شده از مجلات، ظاهر جدید Kung Lao را با همان کلاه تیغه دار مشهورش نشان می دهد. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

کاربری با نام AeroGrunt از سایت TestYourMight.com، به تازگی تصاویر اسکن شده ای را از یک مجله به نام “Pelaaja” منتشر کرده است که شخصیت Kung Lao را نشان می دهد. با توجه به این تصاویر، Kung Lao در Mortal Kombat X پیرتر شده است و پوششی جدید را بر تن دارد.

متنی که در زیر مشاهده می کنید، توضیحات است که در مجله آمده:

شخصیت Kung Lao مانند بقیه مبارزین، دارای 3 سبک مبارزه متفاوت است که عبارتند از Tempest ،Buzz Saw و Hat Trick. تفاوت هایی که بین این سبک های مختلف موجود است، طبق توضیحات سازندگان، بیش از هر شخصیت دیگری می باشد. با سبک Tempest مبارز شما بیشتر بر روی حمالات چرخشی تمرکز خواهد کرد به علاوه حرکتی که اجازه می دهد کلاه مخصوصش را در اطراف خود به پرواز در آورد تا مانند یک سپر عمل کند. با باز Buzz Saw بازیکنان کنترل بیشتری روی حملات کلاه و پرتاب آن خواهند داشت. Hat Trick نیز از همه جالب تر است چرا که شما می توانید کلاه خود را پرتاب کرده و هر زمان که اراده کنید آن را به سمت خود باز گردانید. این قابلیت باعث می شود که شما کمبوهای طولانی مدتی را اجرا کنید.

در ادامه یک سری اطلاعات اضافه هم منتشر شده اند که جدای بحث معرفی Kung Lao می باشند:

اجرای بازی Mortal Kombat X اگر دچار باگ یا مشکلی شود، از یک سیستم رفع باگ خودکار مانند Injustice استفاده خواهد کرد.

آقای Ed Boon اعلام کرده اند که بخش آنلاین این بار بسیار پیچیده تر خواهد بود و شما حتی می توانید در آغاز کار، متحدین خود را از میان فرقه های Lin Kuei ،White Lotus ،Brotherhood of Shadows ،Special Force و Black Dragon انتخاب کنید. هر بازیکن با انجام مبارزات مختلف، امتیازاتی را تحت عنوان “battle points” دریافت خواهد کرد که این مسئله تعیین کننده ظاهر منوها در بخش چندنفره و تک نفره خواهد بود. چنین مسئله ای باعث می شود که هر بازیکن سبک مورد علاقه خود را در پیش گیرد حال چه بخواهد تنها بازی کند یا با دیگران.

چالش های بیشتری نیز به مرور زمان معرفی خواهند شد به عنوان مثال challenge tower باز خواهد گشت. این بار چالش های موجود در برج ثابت نیستند و هر ساعت تغییر می کنند.

در آخر متذکر می شویم که این اطلاعات، لو رفته هستند و نه رسمی. پس امکان ایجاد هر گونه تغییرات و یا حذف جزئیات در معرفی رسمی وجود دارد.

Mortal Kombat X در سال ۲۰۱۵ برای پلتفرم های PC ،PlayStation 4 و Xbox One عرضه خواهد شد. همچنین انتظار می رود که یک استدیو خارجی، عنوان نامبرده را برای کنسول های PlayStation 3 و Xbox 360 پورت کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید