Platinum Games: ما قصد داریم هرچه زودتر تریلر گیم پلی Scalebound را نشان دهیم

۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۸

این طور که پیداست استودیو خوش ذوق Platinum Games علاقه ی فراوانی به همکاری با شرکت های کنسول ساز و منتشر کردن بازی های خود به صورت انحصاری برای آنها دارد. زیرا آنها بعد از عرضه ی بازی Wonderful 101 به طور انحصاری بر روی Wii U اخیرا نیز عنوان موفق Bayonetta 2 را برای نیتندو ساخت. حال همانطور که می دانید پروژه ی بعدی این استودیو یعنی عنوان Scalebound به رهبری آقای Hideki Kamiya به طور انحصاری برای Xbox One منتشر خواهد شد.

در واقع بازی Scalebound بعد از نمایش ها و اطلاعاتی که از در آماه ژوئن و طی همایش E3 منتشر شد در یک سکوت خبری فرو رفت و همین امر این احتمال را به وجود می آورد که این بازی نیز یک عنوان منحصر به فرد در سبک شکار اژدها از سوی Platinum Games  می باشد. اما اینطور که مشخص شده است آقای Kamiya نیز متمایل به منتشر کردن اطلاعات جدیدی از این بازی و نشان دادن نمایشی از گیم پلی Scalebound  می باشد. زیرا وی درباره ی این بازی در دست ساخت در مصاحبه با  Famitsu اینگونه بیان داشته است:

Scalebound با بهره گیری از Takarazuka به صورت فشرده درحال ساخت می باشد. من فکر می کنم همه ی شما ممکن است تعجب کنید که این چگونه بازی است. من می خواهم تریلر گیم پلی Scalebound را به شما نشان دهم.

حال نظر شما چیست؟ یا این عنوان می تواند یک بازی موفق باشد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید